09:30

Simona Halep, pentru a zecea oara intr-un sfert de finala de Grand Slam. N-a jucat niciodata semifinale la Australian Open

Simona Halep o intalneste miercuri dimineata pe Karolina Pliskova la Australian Open. Este al zecelea sfert de finala al romancei la un Grand Slam: de cinci ori a pierdut in aceasta faza, de patru ori a castigat. continuă pe Adevărul

Simona Halep si-a aflat adversara din optimile de finala ale Australian Open. E neinvinsa in fata acesteia si a obtinut un mare avantaj la Melbourne

Simona Halep a trecut cu bine de intalnirea cu Lauren Davis si s-a calificat in optimile de finala ale Australian Open.

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep va juca in optimile de finala la AUSTRALIAN OPEN cu japoneza Naomi Osaka, nr. LIVE VIDEO pe EUROSPORT de la ora 08:00 si ONLINE STREAM pe Eurosport Player.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Australian Open. Meci fara emotii cu japoneza Osaka

As face orice! Ce vrea sa spuna Karolina Pliskova cu aceasta declaratie inaintea meciului crucial cu Simona Halep

Simona Halep va juca in sferturile de finala ale turneului de la Australian Open contra cehoaicei Karolina Pliskova, un duel in care, teoretic, pleaca favorita.

Simona Halep, reactie dupa ce s-a calificat in sferturile de finala la Australian Open. Cum a afectat-o maratonul cu Lauren Davis

Numarul unu mondial in tenisul feminin, romanca Simona Halep, a declarat, luni, ca este bucuroasa pentru a treia sa calificare in sferturile de finala ale turneului Australian Open, dupa editiile.

Simona Halep lupta pentru sferturile de finala. S-a stabilit ora meciului din optimi cu japoneza Naomi Osaka

Simona Halep este la numai un pas de a-si egala cea mai buna performanta de la Autralian Open, aceea de a juca in sferturile de finala.

Simona Halep, in finala la Australian Open. Cine o vede acolo

Dupa infrangerea in fataCarolinei Wozniacki, sportiva din SpaniaCarla Suarez Navarromizeaza pe un ultim act intre numarul unu mondial,Simona Halep,si.

SIMONA HALEP-NAOMI OSAKA ONLINE STREAM LIVE VIDEO STREAM EUROSPORT. La ce ora joaca Halep in optimi la Australian Open

SIMONA HALEP-NAOMI OSAKA ONLINE STREAM LIVE VIDEO STREAM EUROSPORT Meciul din optimile de finala ale Australian Open dintre Simona Halep 1 WTA) si Naomi Osaka 72 WTA) a fost programat luni, de la 17:00, ora.

VIDEO Simona Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului Australian Open

Simona Halep, locul 1 WTA, a invins-o sambata, cu scorul de 4-6, 6-4, 15-13, pe americanca Lauren Da.

Veste PROASTA pentru Simona Halep. Cu cine va juca in sferturi la Australian Open

O veste nu tocmai buna a venit luni pentru Simona Halep, dupa ce jucatoarea noastra a reusit calificarea in sferturile de finala ale primului turneu de Grand Slam al anului, Australian Open. Sportiva.

actualitate, 09:30