08:00

Simona Halep, reactie dupa ce s-a calificat in sferturile de finala la Australian Open. Cum a afectat-o maratonul cu Lauren Davis

Numarul unu mondial in tenisul feminin, romanca Simona Halep, a declarat, luni, ca este bucuroasa pentru a treia sa calificare in sferturile de finala ale turneului Australian Open, dupa editiile. continuă pe Antena3

Simona Halep si-a aflat adversara din optimile de finala ale Australian Open. E neinvinsa in fata acesteia si a obtinut un mare avantaj la Melbourne

Simona Halep a trecut cu bine de intalnirea cu Lauren Davis si s-a calificat in optimile de finala ale Australian Open.

Semnificatia unui gest pe care il face mereu! De ce strange Simona Halep pumnul dupa fiecare lovitura reusita

Imaginea cu Simona Halep care strange punctul si se uita undeva in tribuna dupa fiecare moment dificil pe care il trece cu bine a devenit familiara pentru toti cei care ii urmaresc meciurile.

Simona Halep: Nu am putut sa dorm noaptea trecuta, aveam dureri peste tot

Simona Halep a declarat, in cursul zilei de luni, dupa ce s-a calificat in sferturile de finala ale Australian Open, ca in noaptea dinaintea partidei cu Naomi Osaka nu a putut sa doarma, din cauza durerilor avute, in urma meciului epuizant, de 3h45, disputat cu Lauren Davis, in turul al treilea.

Cum poate Simona Halep sa piarda locul 1 in clasamentul WTA. Scenariul care da fiori romancei

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala la Australian Open, egaland cea mai buna performanta a sa la acest turneu. Pe langa miza depasirii performantei, Simona Halep mai are si alte.

Prag financiar important depasit de Simona Halep la Australian Open. Care este castigul total realizat de ea din tenis

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Melbourne, dar si-a rotunjit si castigurile financiare.

Simona Halep, pe primul loc in top la Australian Open. Clasamentul unde a intrecut toate jucatoarele din competitie

Simona Halep este liderul clasamentului mondial WTA, dar conduce si intr-o alta ierarhie in primul Mare Slem al anului, la Australian Open. Simona Halep, care s-a calificat luni in sferturile de.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Australian Open. Meci fara emotii cu japoneza Osaka

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep va juca in optimile de finala la AUSTRALIAN OPEN cu japoneza Naomi Osaka, nr. LIVE VIDEO pe EUROSPORT de la ora 08:00 si ONLINE STREAM pe Eurosport Player.

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturi la Australian Open

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in sferturile de finala ale turneului Australian Open, luni, la Melbourne, dupa ce a trecut fara emotii de japoneza Naomi Os.

INTERVIU Simona Halep: in acest moment cred ca pot sa bat pe oricine! Accidentarea m-a mobilizat si mai mult

Simona Halep s-a calificat en-fanfare in sferturile de finala de la Australian Open, dupa ce a trecut relativ usor de japoneza Naomi Osaka.

actualitate, 08:00