14:00

Simona Halep a pierdut DRAMATIC la Wimbledon! A fost eliminata in turul trei al turneului de taiwaneza Su-Wei Hsie

Simona Halep, liderul WTA, a pierdut dramatic in meciul cu taiwaneza Su-Wei Hsieh, numarul 48 mondial, in turul trei al turneului de la Wimbledon. Simona Halep a castigat primul set cu scorul de 6-3, dar l-a. continuă pe B1

Simona Halep, invinsa dramatic in turul al treilea la Wimbledon

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, a fost invinsa dramatic de taiwaneza Su-Wei Hsieh cu 3-6, 6-4, 7-5, sambata, in runda a treia a turneului de la Wimbledon, al treilea de Mare Slem.

Simona Halep, primele declaratii dupa victoria din turul II de la Wimbledon. Ce a mers prost in primul set

Simona Halep 1 WTA) a vorbit despre victoria obtinuta joi in fata chinezoaicei Saisai Zheng 126 WTA) la Wimbledon. Jucatoarea noastra a recunoscut ca primul set, castigat cu 7-5, a fost unul dificil si ca.

Wimbledon, zguduita: inca o jucatoare de Top 5 a fost eliminata in turul II. Halep, sanse tot mai mari la trofeu

Dupa primele doua tururi disputate la All-England Club prinde contur o intrebare: Daca nu ia Simona Halep trofeul, atunci cine?.

LIVE Simona Halep contra Su-Wei Hsieh in turul 3 la Wimbledon (15:00)

Simona Halep deschide ziua de sambata pe terenul unu la Wimbledon contra lui Su-Wei Hsieh din Taiwan intr-un meci din turul al 3-lea.

LIVE Simona Halep contra Su-Wei Hsieh in turul 3 la Wimbledon

Asa am trait Simona Halep contra Su-Wei Hsieh in turul 3 la Wimbledon

Simona Halep a deschis ziua de sambata pe terenul unu la Wimbledon contra lui Su-Wei Hsieh din Taiwan intr-un meci din turul al 3-lea.

Simona Halep, dupa eliminarea de la Wimbledon: Am dat totul, dar atitudinea mea a fost prea negativa

Simona Halep a declarat, sambata, dupa eliminarea de la turneul de la Wimbledon in turul trei, ca a avut o atitudine prea negativa la meciul cu Su-Wei Hsieh.

Simona Halep mai scapa de o adversara dificila. inca o FAVORITA, OUT de la Wimbledon!

Ziua de vineri confirma faptul ca editia de anul acesta a turneului de la Wimbledon este una plina de surprize. Americanca Madison Keys, locul 11 WTA si cap de serie numarul 10, a fost eliminata in turul al.

ANUNTUL de ultima ora care face iNCONJURUL LUMII: Din pacate, este vorba despre Simona HALEP...

Simona Halep a dezvaluit, dupa meciul din turul intai de la Wimbledon, ce echipa a sustinut la Cupa Mondiala. Ea s-a declarat fan Argentinta, grupare eliminata inca din faza optimilor de finala. Favorita mea la Cupa.

Simona Halep, declaratie dupa calificarea in turul trei la Wimbledon: Voi crede in sansa mea

Simona Halep s-a calificat, joi, in turul 3 la Wimbledon, dupa ce a invins-o pe Saisai Zheng, locul 126 WTA, scor de 7-5, 6-0. Romanca sustine ca se simte pregatita pentru meciul urmator, cu Su-Wei Hsieh din.

actualitate, 14:00