12:45

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Doha. Continua lupta pentru numarul 1 mondial

Simona Halep s-a impus vineri in fata americancei Catherine Bellis si a acces in faza semifinalelor turneului de la Doha. in caz ca Wozniacki nu va reusi aceeasi performanta, romanca va reveni pe primul loc du. continuă pe B1

Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Doha, din cauza unei accidentari

Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Doha, in urma accidentarii suferite in meciul cu americanca Catherine Bellis, din sferturile de finala, anunta News. ro. Halep a invins-o vineri, in sferturi, pe Catherine Bellis cu scorul de 6-0, 6-4 si ar fi urmat sa o intalneasca, in semifinale, pe Garbine Muguruza. Halep nu va evolua nici saptamana viitoare, la turneul de categorie Premier de la Dubai, la care primise un wild card.

Simona Halep a trecut ca un tavalug spre semifinalele turneului de la Doha. Lectie de tenis impotriva americancei CiCi Bellis

Simona Halep n-a avut nicio emotie in partida cu americanca CiCi Bellis, pe care a invins-o fara probleme in sferturile de finala ale turneului de la Doha.

VIDEO Simona Halep e in semifinalele turneului de la Doha. Victorie cu un prim set remarcabil contra americancei Bellis

Simona Halep a terminat victorioasa meciul din sferturile de finala ale turneului de la Doha impotriva americancei CiCi Bellis, numarul 48 WTA.

SIMONA HALEP-CATHERINE BELLIS LIVE la Doha ONLINE STREAM DIGISPORT VIDEO. Meci mai dificil decat pare

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul doi mondial, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Doha Qatar), dotat cu premii totale de 3. 000 dolari, dupa ce a invins-o pe le.

Simona Halep, in turul doi la Doha. La ce ora va juca

Simona Halep, locul 2 mondial, va evolua, miercuri, in jurul orei 15. 00, in turul doi al turneului de la Doha, cu premii de totale de 3. 000 de dolari.

Simona Halep a confirmat participarea la turneul WTA de la Doha

Simona Halep a anuntat, marti, intr-o conferinta de presa, ca va participa la turneul WTA de la Doha de categorie Premier 5). Voi juca la acest turneu. Inca mai simt dureri, dar voi intra pe teren, a precizat numarul doi mondial, conform Digisport.

Lovitura de teatru! Simona Halep se retrage de la Doha si nu va mai juca semifinala cu Garbine Muguruza

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Doha, dar nu va mai juca contra Garbinei Muguruza pentru a ajunge in finala.

Simona Halep, principala favorita a turneului de la Doha. Maria Sarapova si Madison Keys s-au retras

Constanteanca are cale libera pentru a castiga finala turneului din Emiratele Arabe Unite si poate r.

Simona Halep, in semifinale la Doha. Urmeaza un meci impotriva cosmarului jucatoarelor din Romania

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Doha, dupa ce a eliminat-o in sferturi pe americanca CiCi Bellis.

Simona Halep a invins-o pe Sevastova si s-a calificat in sferturile turneului de la Doha

Simona Halep, locul 2 WTA, s-a calificat in sferturile turneului de la Doha, dupa ce a invins-o, joi.

actualitate, 12:45