12:45

Ce spune Simona Halep despre Darren Cahill, dupa momentul incordat din meciul cu Pliskova. Presa internationala l-a criticat dur

Playtech Playtech,

Simona Halep i-a luat apararea lui Darren Cahill dupa ce presa internationala l-a criticat pe antrenorul australiat pentru felul in care a certat-o pe sportiva romanca in timpul partidei cu Pliskova, utlima din grupa violet la Turneul Campioanelor. Cahill a fost enervat de jocul slab al Simonei si i-a transmis ca prestatia ei este rusinoasa. continuă pe Playtech

Simona Halep, despre eliminarea de la Turneul Campioanelor si lectia invatata in 2019: Trebuie sa fiu mai consistenta in pregatire

Simona Halep a tras concluziile dupa eliminarea de la Turneul campioanelor, declarand ca este mandra de modul in care s-a descurat in cele trei meciuri, in ciuda faptului ca nu s-a pregatit suficient. Romanca a precizat ca cea mai buna lectie pe care a invatat-o in acest an este ca trebuie sa fie mai consistenta in pregatire.

Darren Cahill si sfaturile pretioase - Ce i-a transmis Simonei dupa ce a pierdut cu 0-6 primul set cu Pliskova

Primul set al meciului dintre Simona Halep si Karolina Pliskova, de la Turneul Campioanelor, a fost unul fara istoric. Cehoaica s-a impus cu 6-0, dupa doar 20 de minute. A fost momentul in care Simona Halep l-a chemat pe Darren Cahill la on-court coaching, iar sfaturile pretioase ale australianului au adus-o din nou in joc pe Halep.

Digisport: Darren Cahill o distruge pe Simona Halep intr-un atac uluitor! Reactia fara precedent a antrenorului, dezbatuta in Australia

Simona Halep a parasit Turneul Campioanelor 2019, dupa ce a fost invinsa de Karolina Pliskova, scor 0-6, 6-2, 4-6, in ultimul meci din Grupa Violet. Darren Cahill a avut o reactie dura la adresa sportivei noastre, la on-court coaching-ul din setul decisiv.

Darren Cahill, dur cu Simona Halep la on-court coaching: Ai fost o rusine pe teren Halep: Sunt sigura ca l-am enervat

Antrenorul Darren Cahill a avut, vineri, o interventie mai putin calma ca de obicei, la on-court coaching, in timpul meciului pe care Simona Halep l-a pierdut cu Karolina Pliskova la Turneul Campioanelor.

DigiSport: Ai fost facuta de rusine pe teren!. Darren Cahill a criticat-o dur pe Simona Halep, in setul decisiv

Darren Cahill a avut un prim moment foarte tensionat la un on-court coaching pe care Simona Halep l-a cerut in setul decisiv al partidei cu Karolina Pliskova, de la Turneul Campioanelor.

Simona Halep, dupa ce a fost certata de Cahill: Am meritat

Simona Halep a declarat ca a meritat sa fie certata de antrenorul ei, Darren Cahill, care i-a spus c.

Simona Halep, certata pe teren de catre Darren Cahill: Uita-te la mine. in ultimele trei game-uri ai fost facuta de rusine. Nu poti sa castigi daca joci astfel

Simona Halep a fost certata pe teren deDarren Cahill, in pauza din timpul meciului pierdut cuKarolina Pliskova. Halep, numarul cinci mondial, a ratat calificarea in semifinalele.

Darren Cahill, criticat pentru cuvintele adresate Simonei Halep: A fost umilitor

Antrenorul Darren Cahill a fost criticat de doua nume cunoscute ale tenisului britanic pentru cuvintele pe care i le-a adresat jucatoarei sale, Simona Halep, in timpul setului decisiv al meciului pierdut vineri de romanca in fata cehoaicei Karolina Pliskova 0-6, 6-2, 6-4) in ultimul meci din Grupa Violet a Turneului Campioanelor, relateaza BBC.

Darren Cahill, criticat de nume importante din tenis pentru cuvintele adresate Simonei Halep pe teren: Reactia lui a fost umilitoare

Antrenorul Darren Cahill a fost criticat de doua nume cunoscute ale tenisului britanic pentru cuvintele pe care i le-a adresat jucatoarei sale, Simona Halep, in timpul setului decisiv al meciului pierdut vineri de.

Simona Halep, devastata inainte de finalul meciului cu Pliskova. Ai fost facuta de rusine! Ce s-a intamplat

Duelul Simona Halep Karolina Pliskova, vineri. Constanteanca este devastata inainte de finalul meciului. Darren Cahill, prim moment tensionat la un on-court coaching pentru Halep. Ce s-a intamplat? UPDATE: Simona Halep a fost eliminata de Karolina Pliskova de la Turneul Campioanelor, scor 0-6, 6-2, 4-6, dupa un meci cu multe rasturnari de situatie. Romanca a .