14:45

Steaua salveaza remiza la Targu Mures in minutul 90

ASA Tg. Mures si Steaua au incheiat la egalitate, scor 1-1 0-0), intr-un meci disputat duminica seara in etapa a 13-a din Liga 1. continuă pe Online Sport

Liga 1: ASA Targu Mures- Steaua 1-1/ Moke a salvat un punct pentru Steaua in minutul 90

Steaua a remizat, scor 1-1, cu ASA Targu Mures, ocupanta penultimului loc in clasament, intr-un meci din etapa a XIII-a a Ligii I. Echipa pregatita de Laurentiu Reghecampf a fost la un pas de a doua infrangere consecutiva in campionat, insa Moke a inscris in minutul 90 al partidei si a salvat un punct pentru ros-albastri.

CNAIR scoate la licitatie tronsonul Targu Mures -Ungheni si un drum de legatura pentru 76 de milioane de euro

Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere CNAIR, fosta CNADNR) a scos la licitatie contractul de executie al tronsonului Targu Mures-Ungheni 4,5 kilometri), parte din autostrada Brasov-Oradea, potrivit unui anunt publicat pe Sistemul Electronic de Achizitii Publice SEAP).

actualitate, 14:45