05:00

VIDEO Chelsea, eliminata din Cupa Ligii Angliei de Sunderland

Chelsea a parasit Cupa Ligii Angliei in faza sferturilor, formatia pregatita de Jose Mourinho fiind invinsa de Sunderland, scor 2-1, dupa prelungiri. continuă pe Hotnews

Surpriza in Cupa Ligii Angliei: Chelsea a fost eliminata din sferturile de finala de ultima clasata in Premier League

Chelsea Londra a pierdut meciul cu Sunderland, disputat marti, in deplasare. Londonezii au fost invinsi cu scorul de 2-1.

Rat il elimina pe Chiriches din Cupa Ligii si adanceste criza lui Tottenham

Intr-un derby londonez jucat pe o ploaie specifica spatiului britanic, West Ham United a revenit de la 0-1 si s-a impus cu maturitate in fata unei echipe Tottenham in degringolada.

LIVE Chiriches contra Rat in sferturile Cupei Ligii Angliei

Onlinesport. ro transmite live text de la ora 21:45 derby-ul londonez dintre Tottenham si West Ham United din sferturile de finala ale Cupei Ligii Angliei. Vlad Chiriches este asteptat sa reintre dupa accidentarea la genunchi si are toate sansele sa-l infrunte pe Razvan Rat, coechipierul sau de la echipa nationala. Pentru Tottenham este primul meci fara Andre Villas-Boas, managerul demis la inceputul saptamanii.

Azi LIVE Chiriches contra Rat in sferturile Cupei Ligii Angliei (21:45). Ambii romani sunt titulari

Azi LIVE Chiriches contra Rat in sferturile Cupei Ligii Angliei (21:45)

Hart i-a luat locul lui Pantilimon in Cupa Ligii

Titular in Premier League, Costel Pantilimon si-a acceptat rolul de rezerva, marti seara, in meciul de Cupa Ligii pe care Manchester City l-a disputat in deplasare cu Leicester City.

LIVE Rusescu titular in Sevilla-Santander din Cupa Spaniei

Urmariti de la 22:30, live text pe onlinesport. ro, meciul dintre FC Sevilla si Racing Santander din Cupa Regelui Spaniei, meci in care atacantul Raul Rusescu este titular la formatia andaluza.

Azi LIVE Rusescu titular in Sevilla-Santander din Cupa Spaniei (22:30)

Rusescu, anuntat titular in meciul lui FC Seviila din Cupa Spaniei

Presa spaniola il anunta pe Raul Rusescu titular in atacul lui FC Sevilla, pentru partida de miercuri din Cupa Spaniai, pe care andaluzii o joaca de la ora 22:30.

actualitate, 05:00