20:45

Rat il elimina pe Chiriches din Cupa Ligii si adanceste criza lui Tottenham

Intr-un derby londonez jucat pe o ploaie specifica spatiului britanic, West Ham United a revenit de la 0-1 si s-a impus cu maturitate in fata unei echipe Tottenham in degringolada. continuă pe Online Sport

VIDEO Chelsea, eliminata din Cupa Ligii Angliei de Sunderland

Chelsea a parasit Cupa Ligii Angliei in faza sferturilor, formatia pregatita de Jose Mourinho fiind invinsa de Sunderland, scor 2-1, dupa prelungiri.

Hart i-a luat locul lui Pantilimon in Cupa Ligii

Titular in Premier League, Costel Pantilimon si-a acceptat rolul de rezerva, marti seara, in meciul de Cupa Ligii pe care Manchester City l-a disputat in deplasare cu Leicester City.

LIVE Rusescu titular in Sevilla-Santander din Cupa Spaniei

Urmariti de la 22:30, live text pe onlinesport. ro, meciul dintre FC Sevilla si Racing Santander din Cupa Regelui Spaniei, meci in care atacantul Raul Rusescu este titular la formatia andaluza.

Azi LIVE Rusescu titular in Sevilla-Santander din Cupa Spaniei (22:30)

Rusescu, anuntat titular in meciul lui FC Seviila din Cupa Spaniei

Presa spaniola il anunta pe Raul Rusescu titular in atacul lui FC Sevilla, pentru partida de miercuri din Cupa Spaniai, pe care andaluzii o joaca de la ora 22:30.

actualitate, 20:45