05:00

VIDEO Serena Williams, in semifinale la Auckland

Serena Williams 10 WTA) a avut nevoie de o ora si 29 de minute pentru a trece de Laura Siegemund 73 WTA), rezultat in urma caruia a obtinut calificarea in semifinalele turneului de la Auckland. continuă pe Hotnews

VIDEO Serena Williams, in sferturi dupa un meci de mare lupta cu Christina McHale

Serena Williams 10 WTA) a facut pasul spre sferturile turneului WTA de la Auckland dupa ce a castigat meciul jucat impotriva compatrioatei Christina McHale 86 WTA). A fost nevoie de o partida de doua ore si doua minute pentru ca Serena sa se impuna, scor 3-6, 6-2, 6-3.

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams, in optimi - Victorie fara emotii cu Camila Giorgi

Serena Williams 10 WTA) s-a calificat in optimile turneului de la Auckland dupa o victorie lejera: 6-3, 6-2 cu Camila Giorgi 99 WTA). Disputa a durat o ora si 10 minute.

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams si Caroline Wozniacki, in semifinalele probei de dublu

Serena Williams si Caroline Wozniacki s-au calificat lejer in semifinalele probei de dublu din cadrul turneului International de la Auckland.

WTA Auckland: Serena Williams revine in circuit cu o victorie

Jucatoarea americana de tenis Serena Williams a revenit cu o victorie in circuitul feminin, invingan.

Serena Williams in mare forma la inceput de an

Fosta lidera mondiala Serena Williams a debutat in forta la turneul de la Auckland, Noua Zeelanda.

actualitate, 05:00