23:30

Asa am trait Simona Halep contra Garbine Muguruza in semifinale la Roland Garros

Am transmis live text in aceasta pagina meciul pe care Simona Halep il sustine, joi dupa-amiaza, cu incepere de la ora 16:00, in semifinalele turneului de la Roland Garros contra ibericei Garbine Muguruza. Apasati aici pentru live video . continuă pe Online Sport

LIVE TEXT Simona Halep contra Garbine Muguruza in semifinale la Roland Garros

Urmariti live text in aceasta pagina meciul pe care Simona Halep il sustine, joi dupa-amiaza, cu incepere de la ora 16:00, in semifinalele turneului de la Roland Garros contra ibericei Garbine Muguruza.

Asa am trait Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros

Simona Halep a avut parte de un test de foc, miercuri, in sferturile turneului de la Roland Garros, unde o va infrunta pe Angelique Kerber din Germania.

Mats Willander a dezvaluit pe cine vede ca favorita in disputa dintre Simona Halep si Garbine Muguruza

Capul de afis al semifinalelor de la Roland Garros este meciul dintre Simona Halep si Garbine Muguruza, o disputa intre locul 1 mondial si locul 3 mondial.

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros (15:00)

Simona Halep are parte de un test de foc, miercuri, in sferturile turneului de la Roland Garros, unde o va infrunta pe Angelique Kerber din Germania.

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros. Meciul ajunge in decisiv!

Simona Halep, nainte de duelul cu Muguruza: Cnd joci o semifinala cu o jucatoare cstigatoare de Grand Slam, provocarea este mare

A pierdut primul set, dar nu i-a mai lasat sperante lui Angelique Kerber in urmatoarele doua 6-72), 6-3, 6-2, dupa doua ore si 14 minute). Simona Halep este pentru a treia oara in semifinale la Paris, iar provocarea unui meci cu Garbine Muguruza este imensa, dupa cum a precizat liderul mondial intr-o conferinta de presa.

Simona Halep se califica in semifinale la Roland Garros. Victorie superba in fata lui Angelique Kerber

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT Jucatoarea germana de tenis Angelique Kerber va fi adversara romancei Simona Halep in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros, dupa ce a reusit .

Simona Halep se califica in semifinale la Roland Garros

Inca o data Simona Halep arata o extraordinara capacitate de revenire si lidera mondial obtine calificarea in semifinalele de la Roland Garros dupa o victorie in trei seturi la Angelique Kerber.

VIDEO Rezumatul unui meci perfect: cum a invins-o Simona Halep pe Garbine Muguruza

Simona Halep va juca sambata in finala Roland Garros, dupa ce a intrecut-o cu 6-4, 6-1 pe Garbine Muguruza, locul 3 WTA.

actualitate, 23:30