20:01

Florinel Coman, eroul Romaniei cu Anglia: Publicul ne-a impins de la spate

Florinel Coman a intrat in minutul 63 al meciului cu Anglia si pana la final a obtinut o lovitura de la 11 plus alte doua goluri care au adus victoria Romaniei, scor 4-2, dupa ce englezii ne-au egalat in doua randuri. continuă pe Online Sport

Florinel Coman, eroul partidei Romania - Anglia: Rezultatul este cel mai important

Florinel Coman, eroul din finalul partidei Romania - Angliade la Campionatul European de tineret din Italia, a declarat la finalul partidei ca victoria este mai importanta decat cele doua goluri marcate de el.

Florinel Coman: A fost o seara fantastica. N-am trait niciodata asa ceva

Florinel Coman a fost unul dintre eroii Romaniei in partida cu Anglia scor 4-2), jucatorul de la FCSB reusind sa inscrie doua goluri in ultimele cinci minute. Atacantul a declarat ca nu a trait niciodata asa ceva, precizand ca echipa a fost impinsa de la spate de public in momentele grele.

Florinel Coman: N-am trait niciodata asa ceva. A venit timpul sa fim rasplatiti

Fotbalistul Florinel Coman, care a inscris doua goluri in meciul castigat de Romania, 4-2, in fata echipei Angliei, a declarat ca pentru el si colegii sai a fost o seara fantastica.

actualitate, 20:01