12:30

Liga I: ASA Tg. Mures - Steaua 1-1 dupa un egal tensionat, echipa lui Reghecampf a ajuns la trei meciuri fara victorie

ASA Targu Mures a condus-o pe Steaua cu 1-0, dar a fost egalata pe final de meci, intr-un moment in care oaspetii jucau in 10 oameni. continuă pe Adevărul

Liga 1: ASA Targu Mures- Steaua 1-1/ Moke a salvat un punct pentru Steaua in minutul 90

Steaua a remizat, scor 1-1, cu ASA Targu Mures, ocupanta penultimului loc in clasament, intr-un meci din etapa a XIII-a a Ligii I. Echipa pregatita de Laurentiu Reghecampf a fost la un pas de a doua infrangere consecutiva in campionat, insa Moke a inscris in minutul 90 al partidei si a salvat un punct pentru ros-albastri.

Steaua salveaza remiza la Targu Mures in minutul 90

ASA Tg. Mures si Steaua au incheiat la egalitate, scor 1-1 0-0), intr-un meci disputat duminica seara in etapa a 13-a din Liga 1.

Zicu, realist dupa 1-1 cu Steaua: Ne-au dominat copios

Atacantul Ianis Zicu a avut un discurs realist dupa ce ASA Tg. Mures a scos un egal in fata Stelei dupa ce majoritatea timpului s-a aparat pe doua linii.

Bourceanu, nesigur despre viitorul la Steaua: Ma astept la nimic

Alexandru Bourceanu a purtat banderola de capitan in meciul cu ASA Tg. Mures, dar chiar si asa mijlocasul nu este sigur de viitorul sau in tricoul rosu si albastru.

actualitate, 12:30