01:05

Prima reactie a Simonei Halep dupa ce a urcat in semifinale la Roland Garros

Simona Halep a facut un meci de exceptie cu Angelique Kerber, revenind in prumul set de la 0-4 si castigandu-le pe urmatoarele doua. continuă pe Adevărul

Prima reactie a Simonei Halep, dupa victoria fulger cu Elise Mertens

Simona Halep n-a avut probleme in disputa cu Elise Mertens din Belgia, pe care a invins-o clar in optimile de finala de la Roland Garros.

Prima reactie a Simonei Halep, dupa calificarea in sferturi la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturile turneului de la Roland Garros, dupa o partida fara emotii in fata lui Elise Mertens, 6 - 2, 6 - 1. Cred ca a fost meciul perfect din acest turneu.

Prima declaratie a Simonei Halep dupa calificarea in semifinale. Reactie dupa aflarea adversarei

Simona Halep a oferit la cald primele impresii dupa calificarea in semifinalele turneului de la Roland Garros.

Wim Fissette, fostul antrenor al Simonei Halep: Pentru mine, marea favorita la cstigarea Roland Garros-ului este Simona

Wim Fissette, fostul antrenor al Simonei Halep, a declarat ca, in opinia sa, jucatoarea romana este marea favorita la castigarea trofeului la Roland Garros.

HALEP - KERBER LIVE STREAM ROLAND GARROS. Simona deschide ziua de miercuri ONLINE VIDEO EUROSPORT

Organizatorii au decis ca partida dintre Halep si Kerber sa fie prima a zilei de miercuri, doar ca din aceasta faza, a sferturilor, ora de start a confruntarilor s-a.

Lovitura financiara data de Simona Halep, dupa calificarea in sferturi la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala de la Roland Garros pentru a treia oara in ultimii 5 ani si performanta sportiva atrage dupa sine si o recompensa importanta pe plan financiar. 000 de.

HALEP - MERTENS LIVE STREAM ROLAND GARROS. Simona joaca pentru calificarea in sferturi ONLINE VIDEO EUROSPORT

Organizatorii de laRoland Garrosau anuntat ora la care va incepe duelul dintreSimona Halepsi belgiancaElise Mertens. Liderul WTA si.

Elena Udrea, prima reactie dupa ce a fost condamnata la sase ani de inchisoare

Elena Udrea a avut o prima reactie dupa ce a fost condamnata definitiv la sase ani de inchisoare in dosarul Gala Bute. Multumesc tuturor celor care ati crezut si credeti in dreptatea mea, tuturor c.

Halep, prima reactie dupa ce a ajuns in semifinalele Roland Garros

Liderul WTA, Simona Halep, a declarat, miercuri, dupa calificarea in semifinalele French Open, ca toate confruntarile sale cu Angelique Kerber au fost intense si ca la meciul din sferturile Rolamd Garros la.

Simona Halep e in semifinale la Roland Garros, dupa o victorie in trei seturi cu Angelique Kerber

Simona Haleps-a calificat in semifinale la Roland Garros, dupa ce a invins-o miercuri pe Angelique Kerber locul 12 WTA) cu scorul de 6-7 2), 6-3, 6-2. Simona se va confrunta cu Garbine Muguruza,.