01:05

VIDEO Simona Halep a incheiat in stil de mare campioana meciul cu Aryna Sabalenka. Ultimul punct al partidei

Simona Halep a oferit o adevarata lectie de tenis in sfertul de finala disputat azi la Shenzhen, contra Arynei Sabalenka. continuă pe Adevărul

VIDEO Simona Halep a reusit din nou lovitura zilei la turneul de la Shenzhen. Bielorusa Sabalenka, redusa la tacere

Ziua si lovitura! Asta se poate spune despre evolutia Simonei Halep la Shenzhen, de unde WTA a ales din nou lovitura zilei.

VIDEO Simona Halep, dupa victoria cu Nicole Gibbs: Sper sa castig cateva partide si sa merg pana la final

Simona Halep a pasit in 2018 cu dreptul, liderul clasamentului WTA castigand meciul cu Nicole Gibbs 110 WTA), rezultat in urma caruia s-a calificat in optimile turneului de la Shenzhen. Sper sa castig cateva partide si sa merg pana la final, a spus Simona. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei Halep vs Gibbs.

VIDEO WTA Shenzhen: Simona Halep vs Ying-Ying Duan 3-6, 6-1, 6-2/ Halep, in sferturi - Va fi numarul unu la startul Australian Open

Precum un diesel, Simona Halep a demarat greu in meciul cu Ying-Ying Duan China - 91 WTA), a pierdut primul set 3-6), dar a prins viteza punct cu punct si a reusit sa se califice in sferturile turneului de la Shenzhen 6-1, 6-2). Succesul ii asigura Simonei locul intai in lume la startul Australian Open o premiera pentru tenisul feminin romanesc - are favorita numarul unu la un Grand Slam).

Victorie pentru Simona Halep si Irina Begu in meciul romanesc de la Shenzen. S-au calificat in semifinale

Simona Halep si Irina Begu au trecut de dublul Mihaela Buzarnescu - Irina Bara in sferturile de finala ale turneului de la Shenzen.

LIVE Text Simona Halep vs Ying-Ying Duan 3-6, 1-1

FINAL Simona Halep vs Ying-Ying Duan 3-6, 6-1, 6-2

Simona Halep 1 WTA si cap de serie numarul unu) o intalneste in optimile turneului de la Shenzhen pe Ying-Ying Duan China - 91 WTA). Meciul este in direct pe Digisport 1 si Live Text pe HotNews. ro. Se actualizeaza.

SIMONA HALEP-YING-YING DUAN ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT in turneul de la Shenzen. Meci usor pentru romanca

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in optimile de finala ale turneului WTA de la Shenzhen China),.

SIMONA HALEP-ARINA SABALENKA LIVE VIDEO ONLINE STREAM DIGISPORT la Shenzen. Meci complicat pentru romanca

Numarul 1 mondial joaca contra Arinei Sabalenka in sferturile de finala de la Shenzen.

Veste mare pentru Simona Halep: e la un pas de a fi numarul unu mondial si la Australian Open

Simona Halep are sanse mari sa isi mentina coroana de lider mondial cel putin pana la incheierea Grand Slamului de la Melbourne - Australian Open.

VIDEO Comentatorul a ramas mut de uimire! Un punct magnific reusit de Simona Halep la Shenzhen

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Shenzhen, unde azi o va intalni pe Aryna Sabalenka.