09:30

Simona Halep, prima reactie dupa calificarea in semifinale la Indian Wells

Numarul 1 mondial a recunoscut ca a avut de muncit serios in fata croatei Petra Martic. A fost dificil sa joc astazi din cauza vantului, dar si din cauza adversarei, dar am luptat pana la final. Nu stiu cum. continuă pe Antena3

LIVE VIDEO, ora 22.00, in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale

Simona Halep e la un singur meci de semifinalele turneului de la Indian Wells si are nevoie de victorie in meciul cu Petra Martici, pentru a ajunge acolo.

LIVE VIDEO, in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale

LIVE VIDEO Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale. Liderul mondial se impune in primul set

LIVE Simona Halep - Petra Martic in sferturi la Indian Wells (nu inainte de 22:00)

LIVE Simona Halep - Petra Martic in sferturi la Indian Wells

Simona Halep o intalneste pe croata Petra Martic, miercuri seara, in sferturile de finala de la Indian Wells. Vezi aici meciul cu imagini video live legale.

Asa am trait Simona Halep - Petra Martic in sferturi la Indian Wells. Simona revine in decisiv de la 1-3

Simona Halep a intalnit-o pe croata Petra Martic, miercuri seara, in sferturile de finala de la Indian Wells. Vezi aici meciul cu imagini video live legale.

Cand va avea loc partida dintre Simona Halep si Naomi Osaka, pentru un loc in finala turneului de la Indian Wells

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Indian Wells, acolo unde va da piept cu japoneza Naomi Osaka.

LIVE Text Simona Halep vs Petra Martic (dupa ora 22:00)

Cu 14 victorii si o singura infrangere in acest an, Simona Halep forteaza patrunderea in semifinalele de la Indian Wells, adversara fiindu-i Petra Martic Croatia - 51 WTA). Meciul va fi in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro.

Simona Halep se califica in sferturi la Indian Wells

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat, marti, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Indian Wells California).

Simona Halep joaca in aceasta seara la Indian Wells cu chinezoaica Qiang Wang

Simona Halep, locul 1 WTA, va evolua marti, de la ora 20,00 ora Romaniei), cu chinezoaica Qiang Wan.

actualitate, 09:30