23:45

Cupa Romaniei: Viitorul Pandurii Targu Jiu, in semifinale (3-1 vs Universitatea Cluj)

Viitorul Pandurii Targu Jiu s-a calificat, miercuri, in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, in deplasare cu scorul de 3-1, echipa Universitatea Cluj. continuă pe Hotnews

Viitorul Pandurii Tg.Jiu, calificata in semifinalele Cupei Romaniei

Viitorul Pandurii Tg. Jiu, calificata in semifinalele Cupei Romaniei .

Municipiul Targu Jiu si orasul Novaci, in scenariul rosu

Numarul de cazuri de imbolnaviri cu COVID-19 a crescut in ultima perioada, astfel incat autoritatile au dispus trecea in scenariul rosu a municipiului Targu Jiu si orasului Novaci.

Creatoarea de martisoare din Targu Jiu anchetata de Securitate si acuzata ca folosea pene de gaina furate

Mariana Medrega confectioneaza martisoare inca din perioada regimului comunist, fiind mesterul cu cea mai mare experienta de la targul de martisoare care se desfasoara in zona centrala a municipiului Targu Jiu.

Liga 2: Petrolul Ploiesti si Farul Constanta, victorii impotriva echipelor din Targu Jiu

Petrolul Ploiesti si Farul Constanta au obtinut victorii, duminica, impotriva echipelor din Targu Jiu, in etapa a 17-a din Liga 2.

Universitatea Craiova, prima semifinalista in Cupa Romaniei. Chindia a tratat competitia cu spatele!

Golul marcat de George Campanu in minutul 25 a facut diferenta in primul sfert de finala din Cupa Romaniei, meciul dintre Chindia Targoviste si Universitatea Craiova disputat, marti seara, la Buzau.

Cupa Romaniei: Astra, victorie categorica pe terenul Petrolului - Giurgiuvenii s-au calificat in semifinale

Astra Giurgiu s-a calificat, miercuri, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut de Petrolul Ploiesti Liga 2), in deplasare, scor 3-0.

Cupa Romaniei: CSU Craiova s-a calificat in semifinale (1-0 vs Chindia Targoviste)

CSU Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, marti, la Buzau, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Targoviste.

actualitate, 23:45