13:15

Petrolul si Mioveni merg in optimile Cupei Romaniei

Cupa Romaniei a continuat, miercuri, cu alte meciuri din faza saisprezecimilor de finala. Hermannstadt, CS Mioveni si Petrolul Ploiesti au obtinut calificarea prin victorii obtinute in 90 de minute pe terenul adversarelor intalnite. continuă pe Online Sport

Universitatea Craiova s-a calificat in optimile Cupei Romaniei

Universitatea Craiova s-a calificat in optimile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, miercuri sea.

Dinamo, calificare la pas in optimile Cupei Romaniei

Echipa Dinamo Bucuresti si-a respectat statutul de favorita in confruntarea cu UTA Arad din 16-imile Cupei Romaniei si a obtinut calificarea in faza urmatoare, cu 3-1 pe terenul divizionarei secunde.

Universitatea Craiova, victorie scurta si calificare in optimile Cupei Romaniei

Intr-un meci considerat in deplasare, dar disputat totusi pe teren propriu in Banie, Universitatea Craiova a invins-o la limita pe CSM Resita, cu 1-0, in saisprezecimile din Cupa Romaniei.

Meci dramatic la revenirea Craiovei lui Mititelu pe Ion Oblemenco. Cati oameni au asistat la thriller-ul cu U Cluj din Cupa

Formatia Universitatea Cluj a invins, marti, in deplasare, scor 3-2, dupa prelungiri, echipa U Craiova 1948, revenind de la 0-2, si s-a calificat in optimile Cupei Romaniei.

actualitate, 13:15