07:45

Asa am trait FCSB - Poli Iasi

Prima si ultima clasata din CASA Liga 1 s-au infruntat, sambata seara, pe Arena Nationala din Bucuresti, intr-un meci din etapa a 20-a. Meciul a fost live text aici. continuă pe Online Sport

FCSB Poli Iasi 3-1. Primul gol pentru Octavian Popescu la 18 ani!

Echipa FCSB si-a respectat statutul de favorita in duelul cu Poli Iasi, ultima clasata, meci din etapa a 20-a in care Octavian Popescu a marcat primul sau gol in CASA Liga 1.

Asa am trait Poli Iasi - UTA 1-2. Oaspetii marcheaza de doua ori dupa minutul 90

Am transmis live text acum meciul Poli Iasi - UTA Arad din etapa a 19-a in CASA Liga 1.

Liga 1: FCSB castiga fara emotii in fata celor de la Poli Iasi, scor 3-1

Chiar daca s-a despartit de Dennis Man, FCSB a aratat bine si va ramane lider si la finalul acestei etape, dupa ce a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa Poli Iasi.

Daniel Pancu s-a despartit de Poli Iasi

Infrangerea suferita in prelungirile partidei cu UTA Arad din etapa a 19-a a pus capat colaborarii dintre Daniel Pancu si Poli Iasi.

Liga 1: UTA Arad, victorie dupa ce a intors scorul in prelungiri (2-1 vs Poli Iasi)

UTA Arad s-a impus, miercuri, pe terenul echipei Poli Iasi, scor 2-1, dupa ce a reusit sa marcheze de doua ori in prelungirile partidei minutele 90+2 si 90+4). in urma acestui rezultat, UTA urca de pe locul 10 pe 9, cu 24 de puncte la egalitate cu FC Botosani si FC Viitorul, de pe locurile 7-8), iar Poli Iasi ramane pe locul 16, ultimul, cu 15 puncte.

actualitate, 07:45