15:45

CFR: Intarzieri de pana la 60 de minute ale trenurilor, din cauza caniculei

Trenurile ar putea avea intarzieri la destinatie de 30-40 de minute, in medie, ca urmare a limitarilor de viteza introduse din cauza caniculei. Trenurile de lung parcurs, care tranziteaza mai multe judete aflate sub avertizarea meteorologica de canicula, ar putea avea intarzieri de pana la 60 de minute, anunta CFR intr-un comunicat. continuă pe Hotnews

Temperaturile iNCING Romania, incepand de astazi. CFR: Trenurile pot avea intarzieri de 60 de minute, din cauza caniculei

Update 15. 39 - Trenurile ar putea avea intarzieri la destinatie de 30-40 de minute, de marti pana joi, din cauza limitarilor de viteza introduse din cauza caniculei, insa trenurile de lung parcurs, care.

Steaua a invins CFR Cluj, scor 1-0. Rezultatele meciurilor din etapa a III-a a Ligii I

Steaua a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 1-0 1-0), formatia CFR Cluj, intr-un meci disputat in cadrul etapei a treia a Ligii I, in care gazdele au jucat in inferioritate numerica din minutul 43. Rezultatele inregistrate in partidele disputate, vineri, sambata si duminica, in etapa a treia a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei, in articol.

actualitate, 15:45