16:45

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti a invins Foresta Suceava (4-0) si s-a calificat in sferturi

FC Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 4-0 1-0), echipa din Liga a III-a Foresta Suceava. continuă pe Hotnews

Dinamo, calificare la pas in sferturile din Cupa Romaniei

Victorie fara drept de apel obtinuta de Dinamo in optimile de finala contra Forestei Suceava, echipa de Liga 3, scor 4-0.

Asa am trait Foresta Suceava - Dinamo in optimile Cupei Romaniei

Am transmis in aceasta pagina meciul Foresta - Dinamo din optimile de finala in Cupa Romaniei.

Dinamo, calificare fara emotii in Cupa Romaniei

Dinamo Bucuresti s-a calificat fara emotii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, mie.

Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucuresti, de neoprit pe teren propriu (29-20 vs Wisla Plock)

Campioana Romaniei la handbal masculin, Dinamo Bucuresti, a invins miercuri, pe teren propriu, formatia poloneza Wisla Plock, scor 29-20 13-10), in cea de-a sasea partida din Grupa D a Ligii Campionilor.

Asa am trait Cupa Romaniei: U Cluj - FCSB

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul U Cluj - FCSB din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

LIVE Cupa Romaniei: Optimile de finala

Marti au fost programate primele doua meciuri din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Cupa Romaniei: Faza optimilor debuteaza marti - U Cluj vs FCSB, meciul zilei

Cupa Romaniei revine cu optimile de finala, meciurile fiind programate in perioada 29-31 octombrie. Unul dintre cele mai interesante dueluri din aceasta faza se va disputa marti: Universitatea Cluj primeste vizita celor de la FCSB, de la ora 21:00. Intra in material pentru a vedea programul complet al partidelor din optimi.

Viorel Catarama vrea sa cumpere Dinamo Bucuresti. Prezidentiabilul i-a inaintat deja o oferta lui Ionut Negoita

Viorel Catarama i-a inaintat lui Ionut Negoita o oferta de cumparare a clubului Dinamo Bucuresti, in conditiile in care actualul investitor al cainilor este dispus sa renunte la pachetul majoritar de.

Cupa Romaniei: FCSB, in sferturi dupa 1-0 vs Universitatea Cluj Hora a inscris golul victoriei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

actualitate, 16:45