14:16

Mesajul tatalui Simonei Halep pentru sustinatorii tenismenei: isi va reveni si va face o mare bucurie tenisului romanesc

Managerul si tatal Simonei Halep, Stere Halep, a declarat, dupa infrangerea fiicei sale in finala de la Roland Garros, ca sportiva isi va regasi echilibrul interior si va reveni pe teren, unde va continua lupta. continuă pe România Liberă

Fosti mari campioni de tenis, dezamagiti de prestatia Simonei Halep, la Roland Garros. Mats Wilander: N-ai cum sa pierzi un astfel de meci

Infrangerea Simonei Halep, la Roland Garros, nu a fost numai o lovitura pentru romanca, ci si pentru sustinatorii ei. Prestatia sa a fost comentata de fottii mari campioni de tenis: Martina Navratilova si Matis Wilander.

VIDEO Fata mai putin stiuta a Jelenei Ostapenko. Trei gesturi incalificabile facute de adversara Simonei Halep

Toata lumea o lauda pe Jelena Ostapenko, adversara de azi a Simonei Halep, dar multi uita gesturile lipsite de fair-play pe care aceasta le-a facut in competitii.

A aruncat cu racheta spre copilul de mingi. Adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, acuzata de violenta in 2016 (VIDEO)

Jelena Ostapenko, adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, a primit acuzatii de violenta in 2016. Naomy Broady, adversara sa din turul secund de la Auckland, a acuzat-o ca in timpul meciului,.

CTP, in al noualea cer dupa victoria Simonei Halep: A stat sub foc si a rezistat la obuze!

Cristian Tudor Popescu a urmarit entuziasmat victoria Simonei Halep din semifinalele turneului de la Roland Garros si a avut numai cuvinte de lauda la adresa ei.

Reactia TATALUI Simonei, dupa finala de la Paris: Trebuia sa aiba...!

Simona Halep a pierdut a doua finala la Roland Garros, dar tatal ei este convinsa ca jucatoarea va trece peste esec. Acesta crede ca Halep trebuia sa aibamai mult curaj in duelul cu.

Mesajul Simonei Halep, dupa infrangerea in finala de la Roland Garros: N-am fost pregatita sa castig. infrangerea aceasta doare mai rau decat cea din 2014

Simona Halep, numarul doi mondial, care a fost invinsa de letona Jelena Ostapenko 47 WTA) cu 4-6, 6-4, 6-3, sambata, in finala turneului de la Roland Garros, al doilea de Mare Slem al anului, a declarat ca este dezamagita de infrangere, invocand emotiile pentru prestatia sa de pe teren.

Mesajul Simonei Halep, dupa infrangerea in finala de la Roland Garros: N-am fost pregatita sa castig. Sper sa mai joc aici o finala si sa inving

Prima reactie a Simonei Halep dupa ce a pierdut a doua finala de la Roland Garros. Ce mesaj a avut ea pentru stafful sau si pentru letona Ostapenko

Simona Halep a pierdut a doua finala la Roland Garros, dupa cea din 2014, fiind invinsa de letona Jelena Ostapenko.

Moment scandalos inainte de finala Simonei Halep de la Roland Garros. Cum a fost jignita Halep

La conferinta de presa de dinaintea finalei cu Jelena Ostapenko, Simona Halep a avut parte de o un moment stanjenitor, scrie gsp. ro. Dupa ce Halep a vorbit despre traditia.

SURPRIZA pentru fanii Simonei Halep: Gabriela Firea a anuntat unde se poate vedea marea finala

Mai sunt doar cateva ore pana la inceperea meciului anului dintre Simona Halep si Helena Ostapenko, finala turneului de la Roland Garros. in cazul in care reuseste sa castige.

actualitate, 14:16