19:00

Real Madrid vrea sa-l vanda pe Cristiano Ronaldo, pentru 60 de milioane de euro

Presa internationala a anuntat in ultimele zile ca Real madrid doreste sa-l transfere pe Cristiano Ronaldo. Potrivit gsp. ro, pretul atacantului ar fi de 60 de milioane de euro. Echipa spaniola doreste. continuă pe B1

Cristiano Ronaldo a primit peste 250.000 de euro pentru un simplu mesaj. Cum a reusit

Cristiano Ronaldo detine recordul pentru cel mai scump mesaj comercial pe Twitter in 2016. Conform celor de la Opendorse, Cristiano Ronaldo a primit suma incredibila de 260. 490 de euro pentru un singur.

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

Miercuri seara sunt programate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 1-1. Zlatan egaleaza cu un gol bizar

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 0-0 si PSG-Manchester City 0-0. Penalty ratat de Zlatan

ASA AM TRAIT: Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

Miercuri seara au fostprogramate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

Avancronica Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City (21:45)

Meci superb pe Camp Nou: Real Madrid a castigat dupa patru ani pe terenul Barcelonei

Meci senzational sambata seara pe Camp Nou. Derby-ul Spaniei a adus fotbal de calitate, goluri si ocazii care sa te scoata din minti. Real Madrid a castigat cu 2-1 chiar pe terenul Barcelonei.

Nebunie in vestiarul lui Real Madrid, dupa victoria cu Barcelona. Poza de un milion de like-uri

Formatia Real Madrid a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa FC Barcelona, intr-un meci disputat pe Camp Nou, in etapa a XXXI-a a campionatului Spaniei.

actualitate, 19:00