01:06

Romania va avea din nou doua echipe in Champions League

In urma rezultatelor inregistrate, joi seara, in returul 16-imilor Europa League a devenit o certitudine participarea Romaniei cu doua echipe in preliminariile Champions League potrivit clasamentului coeficientilor UEFA. continuă pe Online Sport

LIVE Champions League, Optimi de finala: Leverkusen-Atletico 1-0 si Arsenal-Monaco 0-2

Prima mansa a optimilor de finala in Champions League se incheie, miercuri seara, live text pe onlinesport. ro, de la 21:45. Pana la startul celor doua meciuri vedeti avancronicile si echipele probabile.

MINUT cu MINUT Champions League, Optimi de finala: Leverkusen-Atletico 1-0 si Arsenal-Monaco 1-3

LIVE Champions League, Optimi de finala: Avancronica meciurilor Leverkusen-Atletico si Arsenal-Monaco (21:45)

LIVE Champions League, Optimi: Manchester City-Barcelona si Juventus-Borussia Dortmund (21:45)

Onlinesport. ro transmite marti seara doua dintre cele mai tari meciuri din faza optimilor de finala din UEFA Champions League:Manchester City-Barcelona si Juventus-Borussia Dortmund 21:45).

Luis Suarez acuzat ca a muscat din nou. Un video il disculpa pe jucator

Presa engleza insista pe o captura video in care atacantul uruguayan Luis Suarez pare ca il musca de brat pe Martin Demichelis in meciul Manchester City-FC Barcelona din prima mansa a optimilor Champions League.

Champions League: City vs Barcelona si Juventus vs Borussia, meciurile serii

Duelul dintre Manchester City si FC Barcelona a devenit deja o obisnuinta pentru faza eliminatorie din Champions League, cele doua formatii intalnindu-se si in sezonul trecut tot in optimi. In cealalta partida a serii se vor intalni Juventus Torino si Borussia Dortmund.

Champions League: Barcelona, pas important catre sferturi; Juventus, victorie cu Borussia (2-1)

Barcelona a facut un pas important catre calificarea in sferturile Champions League, dupa ce a castigat cu 2-1 partida disputata pe terenul celor de la Manchester City. In celalalt meci al serii, Juventus a trecut, scor 2-1, de Borussia, la Torino.

VIDEO. Angajatii Institutului Cantacuzino protesteaza, din nou, pe treptele institutiei

Angajatii Institului Cantacuzino vor protesta, din nou, joi, dupa ora 10. 00 dimineata, in fata institutiei, deoarece nu si-au primit salariile intregi.

actualitate, 01:06