01:05

Schimbare majora pentru Adrian Mutu: A devenit secundul lui Ciorceri la ASA Targu Mures

Antrenorul principal al echipei ASA Targu Mures, George Ciorceri, a anuntat luni seara, la finalul partidei cu Dinamo, incheiata cu scorul de 0-0, in etapa a doua a play-off-ului Ligii 1 de fotbal,. continuă pe Antena3

Adrian Mutu antrenorul din umbra de la ASA Tg.Mures

Atacantul Adrian Mutu n-a evoluat niciun minut luni seara in meciul ASA Tg. Mures-Dinamo, incheiat la egalitate scor 0-0, iar la final noul antrenor principal al muresenilor, George Ciorceri, a declarat ca fostul international a acceptat sa-i fie secund.

CTP simte o schimbare majora in bine la Simona Halep si remarca: intre ea si Darren Cahill este o chimie excelenta

Simona Halep va juca la noapte, dupa miezul noptii, pentru un loc in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, unde anul trecut si-a adjudecat trofeul.