17:30

Tigroaicele, cu gandul la Final Four! TSKA Moscova, ultimul obstacol in drumul catre semifinale

CSM Bucuresti joaca, sambata, de la ora 17:00 in direct de Digisport, Telekomsport si Look Sport), pe teren propriu, cu rusoaicele de la TSKA Moscova, intr-o partida contand pentru prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor la handbal feminin. continuă pe Adevărul

CSM Bucuresti - TSKA Moscova, scor 32-27, in sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin

Echipa de handbal feminin CSM Bucuresti a invins sambata, pe teren propriu, formatia TSKA Moscova, scor 32-27 20-12), in mansa tur din sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Victoria a fost dedicata pivotului Crina Pintea, care aniverseaza in aceeasi zi implinirea varstei de 31 de ani. Neagu a urcat pe primul loc in topul marcatoarelor competitiei.

Victorie, victorie pentru CSM in fata rusoaicelor de la CSKA Moscova. Cu un pas in Final Four

CSM Bucuresti s-a impus, sambata, cu 32-27 in fata handbalistelor de la CSKA Moscova, in prima mansa.

actualitate, 17:30