17:45

VIDEO Cupa Ligii Angliei: Meci nebun pe Anfield - Liverpool, victorie la penaltiuri cu Arsenal dupa 5-5 in 90 de minute

Liverpool a eliminat-o pe Arsenal din Cupa Ligii engleze la fotbal dupa un meci epic, cu rasturnari de scor spectaculoase, care a fost decis la loviturile de departajare, 5-4 pentru cormorani, miercuri seara, pe Anfield, in optimile de finala, dupa 5-5 la finalul celor 90 de minute regulamentare. continuă pe Hotnews

VIDEO Cupa Ligii Angliei: Manchester City, calificata in sferturi (3-1 cu Southampton) Dubla pentru Aguero

Manchester City s-a calificat fara emotii in sferturile Cupei Ligii Angliei, dupa ce a invins-o pe Southampton, scor 3-1. Kun Aguero a reusit o dubla pentru cetateni in partida disputata pe Etihad Stadium.

Cupa Ligii Angliei: Jurgen Klopp ameninta ca Liverpool se retrage din competitie

Antrenorul echipei Liverpool, Jurgen Klopp, a anuntat ca formatia lui nu se va prezenta la meciul din sferturile de finala ale Cupei Ligii, daca organizatorii, EFL, nu gasesc o data convenabila pentru disputarea partidei, informeaza lequipe. fr.

Meci nebun cu zece goluri intre Liverpool si Arsenal in Cupa Ligii Angliei

Echipele Liverpool si Arsenal au facut o frumoasa propaganda fotbalului, miercuri seara, in meciul direct din optimile Cupei Ligii Angliei, o partida decisa in cele din urma la loviturile de departajare.

VIDEO Fotbal nebun in Cupa Ligii! 10 goluri in Liverpool - Arsenal, meci decis dupa cele 90 de minute regulamentare

Liverpool si Arsenal au oferit un festival de goluri in meciul jucat pe Anfield Road, miercuri seara, in Cupa Ligii.

Meci colosal in Cupa Ligii din Anglia. Liverpool si Arsenal au facut spectacol

Liverpool a eliminat-o pe Arsenal din Cupa Ligii engleze dupa un meci epic, care a fost decis la lov.

actualitate, 17:45