01:06

WTA Montreal: Sorana Cirstea, invinsa categoric de Victoria Azarenka in turul doi

Traseul Soranei Cirstea de la WTA Montreal s-a oprit in turul al doilea, faza a competitiei unde sportiva noastra a fost invinsa de Victoria Azarenka 15 WTA). continuă pe Hotnews

Sorana Cirstea, eliminata de Victoria Azarenka in turul doi la Montreal

Jucatoarea de tenis Sorana Cirstea, numarul 40 mondial, a fost eliminata, miercuri, in turul doi la turneul de categorie WTA 1000 de la Montreal.

Sorana Cirstea, super reusita in turneul de la Montreal. Cate mii de dolari a castigat iubita lui Ion Tiriac Jr.

Sorana Cirstea, super reusita in turneul de la Montreal. Iubita lui Ion Tiriac Jr. participa la turneul WTA 1000 din Canada. Ea a reusit sa castige partida din primul tur, disputata impotriva americancei Alison Riske. in turul 2, numarul 40 WTA va infrunta o dubla castigatoare de Grand Slam. Sorana Cirstea, super reusita in turneul .

Sorana Cirstea, in turul doi la Montreal - Ce adversara va avea in urmatorul meci

Sorana Cirstea 40 WTA) s-a calificat, luni, in turul doi al turneului WTA 1000 de la Montreal. Sportiva noastra a trecut de Alison Riske 37 WTA) si cunoaste numele adversarei din runda urmatoare.

Sorana Cirstea, umilita la Montreal. Ce s-a intamplat cu iubita lui Ion Ion Tiriac

Sorana Cirstea, umilita la Montreal. Aflata pe locul 40 WTA, iubita lui Ion Ion Tiriac a fost invinsa fara drept de apel in turul secund al turneului din Canada. Cirstea trecuse in prima runda de Alison Riske si parea ca-si continua forma buna aratata in acest an. Oricum, jucatoarea din Targoviste a fost recompensata cu .

Sorana Cirstea in turul doi la Montreal

Jucatoarea Sorana Cirstea s-a calificat, luni noapte, in turul secund la turneul WTA 1000 de la Montreal.

Cu cine joaca Simona Halep in primul meci dupa 3 luni. Si Sorana Cirstea si-a aflat adversara

Incepand de luni, Romania are doua reprezentante la turneul de la Montreal, si anume, Simona Halep si Sorana Cirstea. Simona Halep va iesi insa maine din top 10 WTA, dupa sapte ani si jumatate, ajungand pe locul 13 WTA. Cu cine joaca Simona Halep in primul meci dupa 3 luni Ea va debuta in turul .

Emma Raducanu, furata de Sorana Cirstea. Ce s-a intamplat inainte de US Open

Emma Raducanu, furata de Sorana Cirstea. Jucatoarea britanica cu tata roman a fost senzatia turneului de la Wimbledon din acest an. Ea si Cirstea s-au intalnit in turul 3 al competitiei, victoria revenind Emmei Raducanu. Acum, se pare ca iubita lui Ion Ion Tiriac a reusit sa-si ia revansa fata de pustoaica de 18 ani, .

Se impaca Ion Ion Tiriac si Ileana Lazariuc?! Surpriza in showbiz, Sorana Cirstea se va enerva sa vada asa ceva (exclusiv)

Ce se intampla cu Ion Ion Tiriac si Ileana Lazariuc la 4 ani de la divort. Un nou inceput? Sunt parintii a doi copii, au divortat in mare secret, in anul 2017, dar sentimentele par sa nu se fi stins defnitiv, chiar daca fiul lui Ion Tiriac este implicat intr-o relatie cu Sorana Carstea. Ion .

Cu cine s-a pupat in public Ion Tiriac Jr. desi are iubita noua. Oare Sorana Cirstea se va supara?

Cu cine s-a pupat Ion Tiriac Jr. ? Cunoscutul fiu al celebrului afacerist a fost vazut in public alaturi de o superbitate. Fanii barbatului au fost surprinsi sa vada aceste fotografii. Cum a fost surpins? Ion Tiriac Jr. , surprins in ipostaze tandre cu o superbitate Alexandru Tiriac a fost surprins alaturi de Ileana Lazariuc, fosta sotie.

Cu cine joaca Simona Halep in primul meci de la WTA Montreal. Si-a aflat adversara

Cu cine joaca Simona Halep in primul meci de la WTA Montreal. Campioana romanca e aproape de momentul revenirii in circuitul mondial dupa 3 luni de pauza fortata. Iesita din Top 10 pentru prima ora dup 373 de saptamani, Halep va incerca sa recupereze terenul pierdut din cauza accidentarii suferita in 12 mai, la Roma.

actualitate, 01:06