14:30

Asa am trait Dinamo - CFR Cluj 0-2

Meciul zilei in CASA Liga 1 s-a disputat in Soseaua Stefan cel Mare intre Dinamo si CFR Cluj. Partida a fost live text in aceasta pagina de la ora 20:30. continuă pe Online Sport

Totul despre Dinamo CFR Cluj

Un duel extrem de atractiv va avea loc, joi seara, intre Dinamo Bucuresti si CFR Cluj, in etapa a 14-a din Liga 1.

Dinamo CFR Cluj 0-2. Campioana castiga fara probleme in Stefan cel Mare

CFR Cluj si-a respectat statutul de favorita in meciul cu Dinamo si a castigat in urma a doua goluri marcate in prima repriza.

CFR Cluj a invins in deplasare Dinamo, scor 2-0, in Liga I

Formatia CFR Cluj a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-0 2-0), echipa Dinamo, intr-un meci din etapa a XIV-a a Ligii I.

Liga 1: Dinamo Bucuresti vs CFR Cluj 0-2 Ardelenii, la un punct in spatele liderului

CFR Cluj a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-0 2-0), echipa Dinamo, intr-un meci din etapa a XIV-a a Ligii I. in urma acestui rezultat, formatia pregatita de Edi Iordanescu a acumulat 30 de puncte la egalitate cu FCSB si la un punct in spatele liderului CSU Craiova).

CFR Cluj incinge lupta in trei in fruntea Ligii 1

CFR Cluj a castigat cu 2 0 meciul cu FCSB si reintra cu sanse reale in lupta pentru un nou titlu d.

DigiSport: Verdictul specialistului dupa faza in care FCSB a cerut penalty in minutul 2 al derby-ului cu CFR Cluj

CFR Cluj a castigat derby-ul cu FCSB, scor 2-0, la capatul unei partide cu mai multe faze controversate.

actualitate, 14:30