01:05

Dinamo CFR Cluj 0-2. Campioana castiga fara probleme in Stefan cel Mare

CFR Cluj si-a respectat statutul de favorita in meciul cu Dinamo si a castigat in urma a doua goluri marcate in prima repriza. continuă pe Online Sport

Totul despre Dinamo CFR Cluj

Un duel extrem de atractiv va avea loc, joi seara, intre Dinamo Bucuresti si CFR Cluj, in etapa a 14-a din Liga 1.

Asa am trait Dinamo - CFR Cluj 0-2

Meciul zilei in CASA Liga 1 s-a disputat in Soseaua Stefan cel Mare intre Dinamo si CFR Cluj. Partida a fost live text in aceasta pagina de la ora 20:30.

CFR Cluj a invins in deplasare Dinamo, scor 2-0, in Liga I

Formatia CFR Cluj a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-0 2-0), echipa Dinamo, intr-un meci din etapa a XIV-a a Ligii I.

Liga 1: Dinamo Bucuresti vs CFR Cluj 0-2 Ardelenii, la un punct in spatele liderului

CFR Cluj a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-0 2-0), echipa Dinamo, intr-un meci din etapa a XIV-a a Ligii I. in urma acestui rezultat, formatia pregatita de Edi Iordanescu a acumulat 30 de puncte la egalitate cu FCSB si la un punct in spatele liderului CSU Craiova).

CFR Cluj incinge lupta in trei in fruntea Ligii 1

CFR Cluj a castigat cu 2 0 meciul cu FCSB si reintra cu sanse reale in lupta pentru un nou titlu d.

DigiSport: Verdictul specialistului dupa faza in care FCSB a cerut penalty in minutul 2 al derby-ului cu CFR Cluj

CFR Cluj a castigat derby-ul cu FCSB, scor 2-0, la capatul unei partide cu mai multe faze controversate.