07:45

Belgia invinge Statele Unite dupa prelungiri si se califica in sferturile de finala ale Cupei Mondiale

Belgia a invins Statele Unite cu 2-1, dupa prelungiri, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale pentru prima oara dupa 28 de ani. Partida disputata la Salvador a fost probabil cea mai frumoasa. continuă pe Antena3

Belgia a invins SUA, scor 2-1, dupa prelungiri, si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Belgia s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, marti, cu scorul de 2-1, dupa prelungiri, selectionata Statelor Unite ale Americii, in optimile competitiei. Pentru.

Germania a invins Algeria, scor 2-1, dupa prelungiri, si s-a calificat in sferturile CM

Reprezentativa Germaniei s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins selectionata Algeriei, scor 2-1, dupa prelungiri, luni, in optimile competitiei. Pentru Germania au marcat.

Germania a invins Algeria dupa prelungiri si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale

Germania a castigat cu 2-1 in fata Algeriei, dupa prelungiri, intr-un meci disputat la Porto Alegre, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale din Brazilia. in urma acestui rezultat, Africa.

Statele Unite ale Americii vor sa amenajeze un parc national pe Luna

Doi membri ai Camerei reprezentantilor din Statele Unite ale Americii au inaintat un proiect de lege prin care se propune infiintarea unui parc national pe Luna, in zona de aselenizare a misiunilor spatiale.

VIDEO Germania - Algeria 2-1/ In sferturi dupa prelungiri

Germania a suferit 120 de minute pentru a trece de Algeria, scor 2-1, intr-o partida in care pornea drept mare favorita. Pentru germani urmeaza duelul cu Franta din sferturile Campionatului Mondial de Fotbal din Brazilia.

actualitate, 07:45