11:45

BRD Bucuresti Open: Programul zilei de joi (Simona Halep va juca dupa ora 18:00)

Joi vor avea loc partide contand pentru turul doi al BRD Bucuresti Open, dupa ora 18:00 urmand sa evolueze Simona Halep, cap de serie numarul unu. Intra in material pentru a vedea programul complet al zilei. continuă pe Hotnews

FOTOGALERIE Simona Halep, debut perfect la BRD Bucuresti Open

Simona Halep a avut parte de un debut perfect la WTA BRD Bucuresti Open, numarul trei din clasamentul WTA trecand in doua seturi, scor 6-0, 6-4, de Indy de Vroome, din Olanda in turul intai). Meciul de pe Arena Centrala a durat o ora si 18 minute. Intra in material pentru a vedea o FOTOGALERIE cu Simona Halep la competitia bucuresteana.

FOTOGALERIE BRD Bucuresti Open: Monica Niculescu s-a calificat in turul doi dupa ce a eliminat-o pe favorita numarul trei

Monica Niculescu a obtinut luni calificarea in turul doi al turneului BRD Bucuresti Open, jucatoarea noastra eliminand-o pe Klara Koukalova, favorita numarul trei.

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale BRD Bucharest Open. Cine va fi urmatoarea adversara a romancei

Simona Halep3 WTA) a invins-o pe sarboaica Aleksandra Krunici 155 WTA), intr-un meci disputat joi, contand pentruoptimile de finala BRD Bucharest Open si incheiat cu 6-2, 6-4, in favoarea romancei.

Simona Halep, o noua victorie la Bucuresti. Romanca s-a calificat in sferturi de finala la BRD Bucharest Open

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, locul 3 WTA, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale competitiei dotata cu premii in valoare totala de 250. 000 de dolari, dupa ce a trecut cu scorul.

Simona Halep va juca joi, de la ora 18.00, cu Alexandra Krunici, la BRD Bucharest Open

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, va juca, joi, de la ora 18. 00, pe Arena Centrala, impotriva jucatoarei Alexandra Krunici Serbia), locul 155 WTA. Partida dintre Halep si Krunici este a.

LIVE Simona Halep in optimi la Bucharest Open (18:00)

Simona Halep continua participarea la turneului WTA de la Bucuresti, joi seara, cand o intalneste de la ora 18:00 pe Alexandra Krunic din Serbia. Meciul va fi live text pe Onlinesport. ro .

LIVE Bucharest Open: Simona Halep contra Alexandra Krunic in optimi (18:00)

LIVE Bucharest Open: Simona Halep contra Alexandra Kunic in optimi (18:00)

Simona Halep continua participarea la turneului WTA de la Bucuresti, joi seara, cand o intalneste de la ora 18:00 pe Alexandra Kunic din Serbia. Meciul va fi live text pe Onlinesport. ro .

Simona Halep s-a calificat in sferturi de finala la BRD Bucharest Open

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, locul 3 WTA, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale competitiei. in turul doi, Halep a trecut cu scorul de 6-2, 6-4, dupa o ora si 11 minute,.

Simona Halep s-a calificat in sferturile BRD Bucharest Open. Cine ii va fi adversara si primele declaratii date

actualitate, 11:45