13:30

CFR Cluj - Sporting Braga LIVE de la 21.45. ...

CFR Cluj si Sporting Braga se intalnesc in aceasta seara in grupa H a Ligii Campionilor intr-un meci de maxima importanta pentru ambele echipe. CFR Cluj depinde de o victorie in meciul cu Braga in lupta pentru calificarea in primavara europeana. Meciul CFR Cluj - Braga va fi transmis in format LIVE TEXT pe romanialibera. ro, de la ora 21. Echipe de start: Echipele de start la meciul la CFR Cluj - Sporting Braga, care incepe la ora 21. 45, pe stadionul . continuă pe România Liberă

LIVE TEXT. CFR Cluj - Sporting Braga, de la 21.45. ...

CFR Cluj si Sporting Braga se intalnesc in aceasta seara in grupa H a Ligii Campionilor intr-un meci de maxima importanta pentru ambele echipe. CFR Cluj depinde de o victorie in meciul cu Braga in lupta pentru calificarea in primavara europeana. Meciul CFR Cluj - Braga va fi transmis in format LIVE TEXT pe romanialibera. ro, de la ora 21. Echipe probabile: CFR Cluj: Felgueiras - Ivo Pinto, Cadu, Piccolo, I. Rada - L. Alberto, Muresan - Sougou, Rui Pedro, Camora - .

CFR Cluj - Sporting Braga 2 -1 GOL! Braga inscrie! Miroase a PRIMAVARA.

LIVE TEXT CFR CLUJ - BRAGA 2 - 1 Minutul 17: Alan ramas singur cu Felgueiras, de data aceasta nu reuseste sa inscrie Minutul 16: GOL BRAGA. Alan inscrie dupa o eroare de aparare a CFR Cluj Minutul 15: GGGGOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!!! GOOOOL RUI PEDRO!!! Pedro inscrie dubla cu o minge pe care portarul nici nu a apucat sa o vada Minutul 13: Atac periculos al Sporting Braga. Felgueiras iese la timp si prinde balonulMinutul 9: Ivo Pinto pornise pe contra-atac cu o viteza uimitoare dar este .

CFR Cluj - Sporting Braga 3 -1 Scor la pauza. ...

LIVE TEXT CFR CLUJ - BRAGA 3 - 1 FINALUL PRIMEI REPRIZE Minutul 45+1: DOUGLAO VEDE CARTONASUL ROSU PENTRU UN COT TRIMIS IN FATA LUI CAMORA! 2 MINUTE DE PRELUNGIRE Minutul 44: Ismaily patrunde in careul clujean dar este deposedat. Corner pentru Braga Minutul 42: Corner pentru Braga. Greseli in aparare ale clujenilor Minutul 39: OCAZIE URIASA PENTRU CFR CLUJ. Sougou lasa aparatorii in spate dar suteaza prea tare si balonul zboara peste poarta Minutul 38: Greseala a clujenilor. Eder scapa .

CFR Cluj - Sporting Braga. Miros de primavara in Gruia.

CFR Cluj se afla la 90 de minute de o calificare istorica in fazele superioare ale unei competitii europene. CFR Cluj mai are o sansa de a scrie din nou istorie in fotbalul romanesc. Dupa ce a ratat oportunitatea numita Galatasaray Istanbul, campioana Romaniei nu are voie sa faca nici un pas gresit in aceasta seara, atunci cand la Cluj vine Sporting Braga, in grupa H a Ligii Campionilor. De obicei, atunci cand portughezii ajungeau in Gruia se anunta o perioada fericita pentru CFR, o .

CFR Cluj - Sporting Braga. Ivo Pinto: Meciul cu Braga este ca o finala.

Fundasul echipei CFR Cluj, Ivo Pinto, a declarat, luni, intr-o conferinta de presa, ca meciul cu Sporting Braga, contand pentru etapa a cincea a Ligii Campionilor, este ca o finala, deoarece o victorie ar asigura calificarea campioanei Romaniei in primavara europeana a cupelor europene, potrivit Mediafax. Meciul cu Braga e ca o finala. Daca vom castiga maine, stim foarte bine ca avem sanse foarte mari de a merge mai departe. Jocul de maine o sa fie diferit fata de cel din tur. Ne dorim un .

Liga Campionilor LIVE - Meciurile de marti, Mircea Lucescu joaca in deplasare, Barcelona face spectacol

Urmariti in direct pe Onlinesport. ro meciurile programate marti seara in grupele Ligii Campionilor, incepand cu ora 19:00, cu scorurile si descrierile celor mai importante faze si goluri. Aici gasiti si meciul Galatasaray - Manchester United, din grupa CFR-ului. Partida CFR Cluj - Sporting Braga este LIVE separat.

Liga Campionilor LIVE - Meciurile de marti, Mircea Lucescu joaca in deplasare

LIVE CFR Cluj - Braga 3-1. Hattrick Rui Pedro! Meci de zile mari al lui CFR care are in picior primavara europeana. Braga e in 10

Apasati aici pentru a urmari in timp real meciul dintre CFR Cluj si Sporting Braga din Liga Campionilor.

LIVE CFR Cluj - Braga 1-0. Clujenii incep bine si au in picior primavara europeana

actualitate, 13:30