08:45

Dinamo a obtinut victoria cu Pandurii Targu Jiu in prelungirile meciului, incheiat cu doi eliminati

Partida dintre Dinamo si Pandurii Targu Jiu, disputata duminica, pe stadionul din Stefan cel Mare s-a incheiat cu o victorie pentru gazde, scor 3-2. continuă pe Adevărul

Dinamo - Pandurii Targu Jiu, scor 3-2, in Liga I

Dinamo a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 1-1), echipa Pandurii Targu Jiu, intr-un meci din etapa a XII-a a Ligii I, informeaza Mediafax. Golurile au fost marcate de Alexe in minutul 6,.

FOTO VIDEO Magazinul oficial al echipei Pandurii a fost deschis astazi. Antrenorul Grigoras a primit un cadou neobisnuit de la presedintele Prunariu

Magazinul oficial al echipei Pandurii Targu Jiu a fost deschis astazi, in prezenta oficialilor clubului, jucatorilor, antrenorului Petre Grigoras si a unui oaspete de seama: Aurel Ticleanu, directorul Departamentului de scouting al Federatiei Romane de Fotbal.

Nocturna Stadionului Municipal Targu Jiu va fi scoasa la vanzare

Nocturna Stadionului Municipal Targu Jiu va fi scoasa la vanzare de catre Primaria Municipiului Targu Jiu, dupa inceperea lucrarilor la noua arena sportiva.

Defilare de Ziua Armatei in centrului municipiului Targu Jiu

Ceremonialul militar si religios, cu prilejul sarbatoririi Zilei Armatei Romaniei, va avea loc maine, intre 10. 00 si 11. 00, in Piata Prefecturii din municipiul Targu Jiu.

Roman Barbuti, fostul viceprimar al municipiului Targu Jiu, a fost rapus de cancer

Roman Barbuti, fostul viceprimar al municipiului Targu Jiu, a murit aseara, fiind rapus de o boala nemiloasa, cancerul.

Dinamo revine pe locul 4 dupa victoria cu 3-2 in fata Pandurilor

FC Dinamo a castigat meciul cu Pandurii Targu Jiu, scor 3-2, in cadrul etapei a 12-a. Elevii lui Stoican au urcat din nou pe locul 4 dupa aceasta victorie.

Zeci de politisti in dispozitiv pentru meciul Dinamo-Pandurii de duminica

Politia Capitalei a mobilizat aproximativ 90 de politisti pentru asigurarea masurilor de ordine la meciul de fotbal dintre echipele Dinamo Bucuresti, Pandurii Targu-Jiu.

actualitate, 08:45