19:45

FCSB (Steaua) - SPORTING LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO

FCSB Steaua) - SPORTING LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO. FCSB STEAUA) si SPORTING LISABONA se vor infrunta in mansa secunda a playoff-ului Ligii Campionilor, pe Arena. continuă pe Antena3

FCSB (STEAUA)-SPORTING LISABONA LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Meci de 40 de milioane de euro pentru Steaua

Fotbalistul echipei FCSB, Filipe Teixeira, a declarat, marti, intr-o conferinta de presa, ca Sporting Lisabona, adversara din play-off-ul Ligii C.

Dinamo-Sepsi LIVE LIGA I. ONLINE VIDEO STREAM Digi, Dolce, LookTV

Dinamo-Sepsi LIVE LIGA I. Dinamosi Sepsi Sf. Gheorghe se vor duela in aceasta seara, de la ora 21:00, in ultimul meci din etapa a 7-a. Dinamo-Sepsi LIVE LIGA I. Partida va fi in.

LIVE Steaua - Sporting (21:45)

Urmariti live text in aceasta pagina de la ora 21:45 de la Arena Nationala returul Steaua - Sporting Lisabona din faza playoff a Champions League. In tur, la Lisabona, scorul a fost egal 0-0.

LIVE Steaua - Sporting 0-0

LIVE Steaua - Sporting 1-1 (0-0 in tur)

Asa am trait Steaua - Sporting 1-5

Am transmis live text in aceasta pagina de la ora 21:45 de la Arena Nationala returul Steaua - Sporting Lisabona din faza playoff a Champions League. In tur, la Lisabona, scorul a fost egal 0-0.

Steaua - Sporting, un meci de minimum 9 milioane de euro

Steaua lutpa diseara nu atat pentru marea performanta de a se califica in grupele din Liga Campionilor, cat pentru un important bonus financiar.

FCSB - Sporting LIVE TEXT. FCSB are nevoie de o minune in repriza a doua. Dica muta decisiv

UPDATE: Nicolae Dica a facut prima schimbare la pauza. Budescu a fost inlocuit de Florin Tanase. UPDATE: Pauza pe Arena Nationala. 1 - 1 intre FCSB si Sporting, dupa o prima repriza in.

Meciul anului pentru FCSB. Sfaturile lui Stoichita pentru Dica: Ne calificam in Liga Campionilor!. Ce surprize pregateste antrenorul FCSB

Dupa 0-0 in Portugalia, FCSB viseaza acum la revenirea intre cele mai bune echipe din Europa, iar prestatia din tur le da mari sperante oamenilor lui Dica, dar si suporterilor. Vicecampioana Romaniei putea sa castige la Lisabona si sa fie si mai aproape de atingerea obiectivului. Chiar si asa, directorul tehnic al Federatiei Romane de Fotbal si fost antrenor al Stelei Bucuresti, Mihai Stoichita pariaza pe calificarea ros-albastrilor in Liga Campionilor.

HALEP - MUGURUZA LIVE FINALA tenis Cincinnati. ONLINE STREAM Digi - VIDEO

HALEP - MUGURUZA LIVE FINALA tenis Cincinnati. ONLINE STREAM Digi - VIDEO. Romanca Simona Halep, favorita numarul 2, o va infrunta pe spaniola Garbine Muguruza in FINALA turneului WTA de la Cincinnati.

actualitate, 19:45