01:05

Cu gandul la Champions League - Manchester City, invinsa in superioritate numerica de Leeds

Lider detasat in Premier League, Manchester City pare sa fie cu gandul la Champions League: urmeaza returul dificil cu Borussia Dortmund. Formatia pregatita de Pep Guardiola a fost invinsa acasa, sambata, cu scorul de 2-1, de echipa Leeds United, intr-un meci din etapa a XXXI-a a campionatului Angliei. continuă pe Hotnews

Incredibil! Unul dintre asistentii lui Hategan i-a cerut autograf lui Haaland

Atacantul norvegian Erling Haaland a avut parte de un fan mai putin obisnuit in persoana arbitrului asistent Octavian Sovre care, la finalul meciului de Champions League dintre Manchester City si Borussia Dortmund 2-1) din faza sferturilor de finala, i-a cerut un autograf jucatorului formatiei germane.

Cine transmite la TV meciul Bayern PSG, din sferturile Champions League

Diseara, de la ora 22:00, vom avea parte de unul din cele mai tari meciuri din sferturile Champions League. Bayern Munchen si PSG vor juca pentru un loc in semifinala acestui sezon de Champions League. Bayern si PSG reediteaza finala de anul trecut din Champions League Diseara de la ora 22:00, ora Romaniei, vom asista .

Bayern PSG, meciul zilei in Champions League. Avancronica, echipe probabile si cote la pariuri

Echipele Bayern Munchen si Paris Saint-Germain se intalnesc, miercuri seara, in mansa tur a sferturilor de finala din Champions League. Cele doua echipe au disputat finala competitiei in 2020, cand bavarezii au obtinut trofeul fara a acorda prea multe sanse echipei din Hexagon.

Champions League: Bayern vs PSG, finala din sferturi (Programul zilei)

Miercuri, de la ora 22:00, se desfasoara ultimele doua tururi din sferturile UEFA Champions League. Bayern Munchen primeste vizita lui PSG, in timp ce FC Porto joaca contra celor de la Chelsea.