14:30

Halep, prima imagine cu trofeul de la Melbourne: Declaratie superba pentru stafful ei |FOTO

Simona Halep 30 de ani) si-a luat doza booster, inainte de primul Grand Slam al anului: a castigat Melbourne Summer Set si va aborda Australian Open 2022 17-30 ianuarie) cu moralul ridicat. continuă pe Adevărul

Veste superba pentru Simona Halep dupa prima finala din 2022. Emma Raducanu va fi invidioasa

Anul Nou a venit cu vesti foarte bune pentru Simona Halep. Fanii ei sunt extrem de incantati de cele auzite dupa prima finala din 2022. Sustinatorii campioanei noastre se gandesc la faptul ca Emma Raducanu va fi invidioasa. Vesti bune pentru Simona Halep: detalii dupa prima finala din 2022 Simona Halep a urcat 5 pozitii .

Reactia clara a lui CTP dupa ce a vazut-o pe Simona Halep in 2022. E o veste buna pentru fanii ei

Cristian Tudor Popescu vine cu o reactie dupa ce a vazut-o pe Simona Halep in 2022. Jurnalistul a vorbit despre primul pas cu dreptul pe care l-a facut sportiva in Melbourne Summer Set 1. Ce a spus despre jucatoarea de tenis? CTP, reactie dupa ce Simona Halep a castigat Melbourne Summer Set 1 Simona Halep .

Simona Halep, in sferturi la Melbourne Summer Set 1. Urmeaza meciul cu Viktorija Golubic

Simona Halep a trecut fara emotii de Gabriela Ruse, in turul trei la Melbourne Summer Set 1, scor 6-2,6-1, dupa doar 61 de minute de joc. Urmatorul meci il va disputa impotriva Viktorijei Golubic, din Elvetia, locul 43 in clasamentul WTA si favorita numarul sase in competitia din Australia. Simona Halep o va infrunta pe .

actualitate, 14:30