09:00

CM de inot: David Popovici, in marea finala de la 200 m liber - Ora de start si cine transmite cursa

David Popovici va lua startul marti in finala probei de 200 m liber din cadrul Campionatului Mondial de inot de la Fukuoka, Japonia. continuă pe Hotnews

CM de inot: David Popovici, in semifinalele probei de 200 m liber - Al treilea timp din serii

David Popovici s-a calificat in semifinalele probei de 200 m liber din cadrul Campionatului Mondial de natatie de la Fukuoka Japonia). Sportivul roman a obtinut al treilea cel mai bun timp al seriilor care au avut loc luni dimineata.

VIDEO CM de inot: David Popovici, locul patru in finala de la 200 m liber - Atat de aproape de o medalie

David Popovici a fost primul de fiecare data dupa primele trei bazine, dar finalul cursei de 200 m liber din cadrul CM de inot nu a fost unul stralucit pentru sportivul nostru. David a fost depasit de trei dintre rivali si a incheiat cursa in afara podiumului.

actualitate, 09:00