17:16

Interes major inaintea meciului CSM Bucuresti-Gyor din Liga Campionilor. Ar putea fi stabilit un nou record

Victoria obtinuta de CSM Bucuresti in meciul cu Rostov din prima etapa a Ligii Campionilor la handbal feminin a animat interesul fanilor inaintea urmatoarei partide de pe teren propriu programata cu Gyor pe 28 octombrie. continuă pe Online Sport

Masura luata de organizatori inaintea meciului Steaua-FC Zurich din Europa League (FOTO)

Din cauza conditiilor meteo schimbatoare din Bucuresti, organizatorii meciului Steaua-FC Zurich din grupele Europa League au decis sa traga acoperisul Arenei Nationale.

Pierderea grea pentru CSM Bucuresti inaintea meciului cu Midtjylland

CSM Bucuresti a trecut la pas, marti seara, pe teren propriu, de Cetate Deva, cu 38-21, in etapa a 6-a din Liga Nationala, insa una dintre jucatoarele de baza s-a accidentat inca din primul minut.

Duel de cinci seturi intre Alba Blaj si CSM Bucuresti in derby-ul primei etape la volei feminin

Campioana Alba Blaj si CSM Bucuresti, detinatoarea Cupei Challenge, au facut o buna propaganda voleiului, luni seara, in confruntarea directa din prima etapa a noului sezon in Divizia A1.

Gigi Becali, optimist inaintea meciului cu Zurich. Cum l-a impresionat Golubovic

Gigi Becali a intrat optimist pe Arena Nationala cu un sfert de ora inaintea startului partidei Steaua-FC Zurich. Acesta a comentat inovatia pregatita de Laurentiu Reghecampf pe postul de fundas dreapta si spune ca ii acorda in continuare credit lui Bojan Golubovic fiind impresionat de acesta.

actualitate, 17:16