06:15

Liga I Steaua Bucuresti - Pandurii Targu Jiu 2-2 / Pivoccari, eliminat in min 39

Echipa Steaua Bucuresti a terminat la egalitate, luni, pe teren propriu, scor 2-2 2-0), cu formatia Pandurii Targu Jiu, in ultimul meci al etapei a XXXII-a a Ligii I, in care gazdele au evoluat in inferioritate numerica din minutul 39, potrivit Mediafax. Atacantul stelist Federico Piovaccari a primit doua cartonase galbene in doar doua minute si a fost eliminat de arbitrul Adrian Cojocaru. Vezi rezultatele si clasamentulMeciurile zilei: Corona-U Cluj 0-2; CFR CLuj- FC Brasov 1-0. continuă pe Hotnews

Liga I: Steaua Bucuresti - Pandurii Targu Jiu, scor 2-2

Echipa Steaua Bucuresti a terminat la egalitate, luni, pe teren propriu, scor 2-2 2-0), cu formatia Pandurii Targu Jiu, in ultimul meci al etapei a XXXII-a a Ligii I, in care gazdele au evoluat in inferioritate.