13:15

LIVE LIGA 1 Gaz Metan-Viitorul (18:30) si ASA Tirgu Mures-Rapid (21:00)

Etapa a VIII-a a Ligii 1 debuteaza vineri, LIVE TEXT, de la 18:30, cuGaz Metan-Viitorul, urmatASA Tirgu Mures-Rapid 21:00). continuă pe Online Sport

Gica Hagi, din nou pe banca, dupa trei ani si jumatate. N-a fost cu noroc: Gaz Metan Viitorul 3-1

Gica Hagi a inceput cu stangul in noua sa functie de la Viitorul, director tehnic. Regele a stat pe banca echipei pe care o si patroneaza, in esecul de la Medias, 1-3 cu Gaz Metan, un meci in care oaspetii au incasat un gol comic si unul imparabil.

Gaz Metan depaseste pasa proasta, dupa 3-1 cu Viitorul

Gaz Metan a invins pe teren propriu Viitorul lui Gica Hagi, scor 3-1, reusind astfel sa treaca peste cele trei infrangeri consecutive din campionat. Dan Roman a inscris dupa o pauza de 9 luni, iar Figliomeni a dublat avantajul Gazului pe fondul unei gafe a portarului Balauru. Dupa pauza, Mitrea a redus din diferenta cu o executie frumoasa de la distanta, Ciprian Petre punand punct meciului cu o reusita splendida.

Gaz Metan Medias a invins FC Viitorul, scor 3-1, in Liga I

Formatia Gaz Metan Medias a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 2-0), echipa FC Viitorul, in primul meci al etapei a opta a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de Roman.

LIVE Liga Campionilor: Primul hattrick al sezonului in meciul de la Porto

Urmariti live text pe onlinesport. ro, miercuri seara, celelalte opt meciuri programate in prima etapa a noului sezon din Liga Campionilor.

LIVE Liga Campionilor: Lucescu rezista in Tara Bascilor

LIVE Liga Campionilor: Roma inscrie pe banda rulanta

Azi LIVE Liga Campionilor: Meciurile primei etape (21:45)

actualitate, 13:15