10:45

Liverpool castiga cu 5-0 pe Old Trafford. Ce le-a spus Klopp jucatorilor sai la pauza e fabulos

Faraonul Mohamed Salah a reusit un hattrick, in timp ce Paul Pogba a fost eliminat intr-o partida mizerabila pentru cei de la Manchester United. continuă pe Online Sport

Liverpool a zdrobit-o pe Manchester United chiar pe Old Trafford

Liverpool a umilit-o cu 5-0 pe Manchester United chiar pe Old Trafford, relateaza BBC. Mohamed Salah a fost The Terminator, deoarece atacantul egiptean a realizat un hat-trick. Celelalte goluri au fost de Nabi Keita si Diogo Jota. Echipa lui Juergen Klopp nu a mai inscris dupa ce gazdele au ramas cu un om mai putin .

Derby-ul Angliei se joaca pe Old Trafford. Ronaldo vs Salah

Intr-o duminica a marilor meciuri in Europa din meniu nu putea lipsi o confruntare intre Manchester United si FC Liverpool.

actualitate, 10:45