17:16

MINUT CU MINUT Liga 1- Etapa 2, Petrolul - Pandurii 1-1

Onlinesport. ro a transmis LIVE TEXT luni seara alte doua meciuri din etapa a 2-a a Ligii 1: FC Brasov - Sageata Navodari 1-1) si Petrolul - Pandurii 1-1). continuă pe Online Sport

MINUT CU MINUT Liga 1, Etapa 2: CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2. Trei eliminati la CFR

Ati urmarit sambata seara LIVE TEXT pe Onlinesport. ro alte doua meciuri din etapa 2 a Ligii 1: Otelul - U Cluj 2-1) siCFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2).

VIDEOPetrolul-Pandurii 1-1. Meci cu final nebun la Ploiesti: Grozav s-a umplut de ridicol, ratand lamentabil un penalty in minutul 90

Derby-ul etapei a 2-a din Liga 1 dintre Petrolul si Pandurii s-a incheiat la egalitate, scor 1-1. Gazdele au scapat printre degete victoria in minutul 90, cand Gicu Grozav a executat lamentabil o lovitura de pedeapsa, incercand o scarita peste poartarul oaspetilor, Lazar.

Derbi la Ploiesti. Petrolul Pandurii, primul meci pe teren propriu al lupilor galbeni

Stadionul Ilie Oana va gazdui, luni seara, primul meci de pe teren propriu al lupilor din aceasta editie de campionat. FC Petrolul va primi vizita Pandurilor Tg. Jiu, intr-o confruntare in care se vor afla fata in fata doua dintre reprezentantele Ligii I in actuala stagiune a competitiilor continentale.

actualitate, 17:16