07:45

MINUT CU MINUT Liga 1, Etapa 2: CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2. Trei eliminati la CFR

Ati urmarit sambata seara LIVE TEXT pe Onlinesport. ro alte doua meciuri din etapa 2 a Ligii 1: Otelul - U Cluj 2-1) siCFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2). continuă pe Online Sport

Avancronica CFR Cluj - ACS Poli Timisoara (LIVE 21:30)

CFR Cluj - Poli Timisoara are loc astazi, de la ora 21:30, fiind cel mai asteptat mecil al zilei. CFR vine dupa un egal cu FC Botosani, iar ACS Poli Timisoara a invins in prima etapa pe Dinamo, aratand ca a venit in prima liga nu doar ca sa faca figuratie. Meciul este live text, de la ora 21:30, pe onlinesport. ro.

Liga 1: CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2/ Gazdele au incheiat partida cu trei eliminati

CFR Cluj a remizat, scor 2-2, cu ACS Poli Timisoara, intr-o disputa cotand pentru etapa cu numarul doi din Liga 1 la fotbal. Oaspetii au condus in doua randuri, dar pana la urma au fost nevoiti sa se multumeasca cu un singur punct. CFR-ul a incheiat disputa din Gruia cu trei jucatori eliminati.

Kapetanos tras pe linie moarta la CFR Cluj

Nemultumit dupa prima etapa de campionat in care CFR Cluj, una dintre pretendentele la titlul din Liga 1, a remizat in deplasare cu nou-promovata FC Botosani, antrenorul Mircea Rednic a luat o decizie curajoasa inaintea confruntarii cu ACS Poli Timisoara din etapa a 2-a.

Dupa victoria cu Dinamo, ACS Poli vrea sa revina cu puncte si de la CFR Cluj

ACS Poli Timisoara se pregateste pentru meciul contra celor de la CFR Cluj. Partida se va disputa sambata, la Cluj, de la ora 21.

Cum a impartit UEFA banii echipelor participante in cupele europene in sezonul trecut. CFR Cluj s-a imbogatit

CFR Cluj si Steaua, doua dintre echipele care au reprezentat Romania in sezonul trecut al cupelor europene, au primit cei mai multi bani de la UEFA. Totusi, actuala campioana a Romaniei, participanta in Europa League, a primit cu aproape 13 milioane de euro mai putin decat CFR, care a jucat in grupele Ligii Campionilor.

LIVE Liga 1, Etapa 2:Ceahlaul - Corona 0-0

Liga 1 programeaza, vineri seara, primele doua meciuri din etapa a 2-a:Gaz Metan - Botosani 19:00) si Ceahlaul - Corona 21:30). Toate meciurile sunt LIVE TEXT pe Onlinesport. ro .

LIVE Liga 1, Etapa 2: Gaz Metan - Botosani 1-2. Urmeaza Ceahlaul - Corona (21:30)

actualitate, 07:45