11:15

Radoi spune ca a primit indicatii tactice de la oficiala in timpul meciului cu Islanda

Ruptura dintre Mirel Radoi si conducerea FRF a devenit evidenta, joi seara, la partida cu Islanda din preliminariile Cupei Mondiale. continuă pe Online Sport

Mirel Radoi sustine ca a primit indicatii din tribuna la meciul cu Islanda: Sa vina in locul meu

Romania a reusit doar o remiza alba, contra Islandei, joi, in penultimul meci al preliminariilor Campionatului Mondial din Qatar 2021. Nationala se afla acum la mana rezultatelor pentru calificarea la baraj. Mirel Radoi a afirmat dupa partida ca a primit indicatii din tribuna si a raspuns celor care il vor plecat din stafful tricolorilor.

Simona Halep, sanctionata in timpul meciului. Gestul care l-a scos pe arbitru din minti

Simona Halep, sanctionata in timpul meciului. Fostul lider mondial a avut o partida mai dificila decat se anticipa in sferturile de finala ale turneului de la Linz. Halep a reusit s-o invinga pe italianca Jasmine Paolini 51 WTA), cu 4-6, 7-5, 6-0, dar a fost foarte nervoasa in primele doua seturi. Izbucnirile romancei l-au iritat .

Simona Halep, explozie de nervi in timpul meciului de la Linz: Dai ca disperata

Simona Halep a rabufnit in timpul meciului de la Linz. Ce a facut campioana noastra in meciul cu Aliaksandra Sasnovich? Fanii jucatoarei de tenis au privit totul cu mare interes. Simona Halep a explodat: iesire nervoasa in timpul meciului Simona Halep a jucat cu Aliaksandra Sasnovich si a avut un set complicat contra adversarei, lucru .

actualitate, 11:15