01:05

Simona Halep, meci de senzatie cu Wang la Miami. Revenire de la 1-5 si calificare in semifinale

Simona Halep a castigat primul set cu 6-4. Apoi in setul secund a fost condusa cu 5-1, apoi5-4 si 40-0 pe propriul serviciu, insa a revenit miraculos si facut 5-5 in aplauzele publicului. Halep a. continuă pe Antena3

Simona Halep, meci de senzatie cu Wang la Miami

ONLINE STREAM DigiSport - VIDEO. Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, a doua favorita, o infrunta la aceasta ora pe Qiang Wang China), cap de serie numarul 18, in sferturile.

Simona Halep in semifinale la Miami dupa o revenire fabuloasa de la 1-5 in setul doi

Simona Halep a invins-o pe chinezoaica Qiang Wang, cu 6-4, 7-5, pentru calificarea in careul de asi de la Miami Open. In setul al doilea jucatoarea din Romania a intors rezultatul de la 1-5 si 0-40 la 4-5.

Simona Halep, victorie magnifica la Miami VIDEO

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul trei mondial, s-a calificat cu dificultate in optimile de finala ale turneului WTA de la Miami Florida), dotat cu premii totale de 9. 428 dolari, duminica,.

Simona Halep joaca azi pentru un loc in semifinale la Miami. La ce ora se confruntarea cu Qiang Wang

Simona Halep, numarul 3 mondial, o intalneste pe chinezoaica Qiag Wang 18 WTA), in sferturile de finala ale turneului de la Miami.

Simona Halep Venus Williams Live Video, in optimile de finala de la Miami Open

Simona Halep Venus Williams se joaca luni, 25 martie, in optimile de finala ale turneului Miami Open. Partida dintre cele doua sportive va fi transmisa de postul de televiziune Digisport. Meciul incepe la ora 22:00 si poate fi urmarit si in format live video online. Simona Halep si Venus Williams s-au intalnit de 6 [] .

VICTORIE! Simona Halep a demolat-o pe Wang si este in semifinalele turneului de la Miami, unde va juca cu LOCUL 1 MONDIAL pe masa

Simona Halep 2 WTA) este la un singur meci distanta de a redeveni prima tenismena a lumii, dupa ce a invins-o pe Qiang Wang, 6-4 / 7-5, si s-a calificat in semifinalele turneului de la Miami, acolo unde va da pe.

WTA Miami: Simona Halep vs Qiang Wang se va disputa miercuri, de la ora 19:00

Organizatorii turneului Premier Mandatory de la Miami au anuntat programul zilei de miercuri, disputa dintre Simona Halep 3 WTA) si Qiang Wang 18 WTA) din sferturi urmand sa fie prima a zilei de pe arena centrala Hard Rock Stadium). Duelul va incepe la ora 19:00 ora Romaniei), urmand sa fie in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText Simona Halep vs Qiang Wang 0-0

Qiang Wang este genul de jucatoare rapida, care acopera foarte bine terenul si care este capabila sa stea fara probleme in schimburi lungi. A ajuns in prima parte a ierarhiei WTA se afla pe 18) dupa ce in toamna trecuta a avut o perioada foarte buna in partea asiatica a sezonului. Meciul cu Simona Halep din sferturile de la Miami - Premier Mandatory) va fi in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 19:00.

LiveText Simona Halep vs Qiang Wang 6-4, 0-0

Simona Halep o invinge pe Venus Williams in doua seturi

Meci perfect reusit de Simona Halep, luni seara, in optimile de finala de la Miami Open.