01:05

VIDEO Liga 1: Dinamo vs Rapid 1-1 Giulestenii au egalat in prelungiri - Alexandru Rauta, luat cu ambulanta de pe teren

Seria meciurilor fara victorie in Liga 1 continua pentru Dinamo. Formatia pregatita de Mircea Rednic a ratat victoria cu Rapid la una dintre ultimele faze: oaspetii au egalat in minutul 90+1, iar partida din Stefan cel Mare s-a incheiat cu scorul de 1-1. continuă pe Hotnews

Dinamo Rapid 1-1. Doua super goluri in Stefan cel Mare

Gabriel Torje pentru gazde si Nicolae Carnat pentru giulesteni au marcat golurile derby-ului dintre Dinamo si Rapid, sambata seara, in etapa a 13-a din CASA Liga 1.

Dinamo - Rapid, derby ajuns la episodul 111

Rivalele bucurestene Dinamo si Rapid se reintalnesc dupa ani buni la nivelul primei ligi reluand un duel de traditie in fotbalul romanesc.

Asa am trait Dinamo - Rapid

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Dinamo - Rapid, partida din etapa a 13-a in CASA Liga 1.

Liga 1: Dinamo vs Rapid - Mircea Rednic, antrenorul care le-a adus succesul ambelor echipe

Derby-ul bucurestean dintre Dinamo si Rapid se consuma sambata seara, de la ora 20:30, in etapa a XIII-a din Liga 1 la fotbal.

Panica la meciul Dinamo Rapid: Lui Alexandru Rauta i s-a facut rau. A fost urcat in ambulanta cu masca de oxigen pe fata

In timpul meciului dintre Dinamo si Rapid, mijlocasul central Alexandru Rauta a acuzat probleme serioase de respiratie si nu a mai putut continua partida. Alexandru Rauta, cazut pe teren la meciul Dinamo Rapid .

Doua persoane, agresate la meciul de fotbal Dinamo - Rapid. Jandarmii au intervenit

Doua persoane au fost agresate de fani dinamovisti, sambata seara, cand voiau sa asiste la meciul care dintre echipele Dinamo Bucuresti si Rapid Bucuresti.