10:30

VIDEO Liga 1: Victorie pentru CSU Craiova (2-0 vs Astra Giurgiu)

Dupa ce a fost eliminata rusinos din Europa League, CS Universitatea Craiova a obtinut a doua victorie din noul sezon de Liga 1, pe teren propriu, scor 2-0, impotriva echipei Astra Giurgiu. continuă pe Hotnews

Victorie pentru CSA Steaua in amicalul cu Afumati

Echipa CSA Steaua a disputat, sambata dimineata, o noua partida de verificare in vederea debutului in noul sezon competitional de Liga 3.

Edil, surprins in timp ce intretinea relatii intime in timpul unei conferinte VIDEO. Trudeau din greu pentru tara

Un oficial guvernamental dintr-o localitate din Filipine a fost surprins facand dragoste cu secretara sa, dupa ce a intrat accidental intr-o teleconferinta cu colegii sai din guvern. Primar, surprins in timp ce intretinea relatii intime in timpul unei conferinte VIDEO Jesus Estil, oficial in guvernul filipinez, primar in localitatea Cavite, a avut o videconvorbire cu .

Europa League: CSU Craiova se trezeste prea tarziu si este eliminata de Lokomotiv Tbilisi

CS Universitatea Craiova a pierdut surprinzator, joi, in deplasare, in fata echipei Lokomotiv Tbilisi Georgia), scor 2-1 0-0), si a fost eliminata in primul tur preliminar al Europa League.

VIDEO Liga 1: Remiza intre Hermannstadt si Academica Clinceni Doua goluri au fost marcate in prelungiri

Hermannstadt a remizat, sambata, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a doua a Ligii I, in care ultimele doua goluri s-au marcat dupa minutul 90.

Victorie pentru Hamilton la Spa-Francorchamps

Lewis Hamilton a obtinut victoria, duminica, in Marele Premiu de Formula 1 al Belgiei.

actualitate, 10:30