19:30

Campionatul European U21 - Romania-Olanda, 1-1 la pauza. Gol de senzatie reusit de Andrei Ciobanu

Romania U21 face un meci bun impotriva Olandei la CE U21. Olanda a deschis scorul insa Andrei Ciobanu a egalat aproape imediat dupa o lovitura libera executata formidabil de jucatorul Viitorului. Romania-Olanda, 1-1 la pauza. continuă pe Adevărul

Un elvetian arbitreaza Romania - Olanda la Campionatul European de tineret. Ce stim despre el

UEFA l-a delegat pe Sandro Scharer sa conduca la centru intalnirea de la Budapesta dintre Romania si Olanda, prima pentru nationala lui Adrian Mutu la turneul final al Campionatului European U21.

Romania U21 - Olanda U21 (Tarile de Jos) LIVE VIDEO TVR 1, la Campionatul European de tineret. Anunt mare din Italia despre Adrian Mutu

Romania debuteaza, miercuri seara, la Campionatul European de tineret. Nationala condusa de Adrian Mutu va juca impotriva Olandei, reprezentativa care si-a schimbat, recent, numele in Tarile de Jos. Meciul va.

LIVE Romania - Olanda 1-1 la Campionatul European de tineret. Ratam o mare ocazie la primul nostru corner

Urmariti LIVETEXT in aceasta pagina primul meci al Romaniei la Campionatul European de tineret U21. Intalnim Olanda, echipa cu cea mai buna ofensiva din preliminarii.

Prima surpriza la Campionatul European de tineret

Miercuri a debutat Campionatul European de tineret cu Grupa B programata in Slovenia.

Romania U21 |Pulsul tricolorilor mici inaintea debutului la Campionatul European. Adrian Petre: Sa ne coboram asteptarile

Pentru atacantul Adrian Petre turneul final U21 din Ungaria este al doilea consecutiv la care participa cu nationala de tineret a Romaniei.

Surpriza din partea UEFA. Fara arbitraj video la Campionatul European de tineret

UEFA a decis sa nu implementeze sistemul de arbitraj video VAR) la partidele Campionatului European de tineret U21 din Slovenia si Ungaria.

Romania - Olanda la Campionatul European de tineret (22:00). Intalnim cea mai ofensiva echipa din preliminarii!

Nationala de tineret U21 a Romaniei debuteaza, miercuri seara, la turneul final al Campionatului European. Meciul cu Olanda va fi LIVETEXT pe onlinesport. ro dupa ora 22:00.

Nationala de tineret a ajuns in Ungaria pentru Campionatul European |Mesajul lui Mutu: Nu va sta nimeni in fata

Tricolorii U21 ai Romaniei au plecat, duminica, spre Ungaria pentru cele trei meciuri programate in faza grupelor Campionatului European.

CAMPIONATUL EUROPEAN DE TINERET Viitorul fotbalului autohton se vede la Budapesta

Echipa nationala de tineret, foarte iubita dupa performantele din urma cu doi ani, cand a ajuns in semifinalele CE, debuteaza astazi la un nou turneu final de Campionat European.

actualitate, 19:30