06:00

CFR Cluj - Universitatea Cluj, scor 0-0, in prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei. Sepcile au ratat un penalty

CFR Cluj a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul sustinut, miercuri, pe teren propriu, in compania Universitatii Cluj, in prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei, in care echipa lui Eugen Trica a evoluat cu un jucator mai putin din minutul 8. continuă pe Adevărul

Formatia CFR Cluj a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul sustinut, miercuri, pe teren propriu, in compania Universitatii Cluj, in prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei-Timisoreana, in care echipa lui Eugen Trica a evoluat cu un jucator mai putin din minutul 8.

actualitate, 06:00