01:05

Champions League: Real vs Schalke si FC Porto vs Basel, partidele zilei

Marti vom afla primele doua echipe calificate in sferturile Champions League la fotbal. Real Madrid este mare favorita in fata nemtilor de la Schalke s-a impus cu 2-0 in mansa tur), in timp ce FC Porto si FC Basel au remizat in Elvetia, scor 1-1. continuă pe Hotnews

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke 3-4 si Porto-Basel 3-0

Marti seara vom cunoaste primele doua echipe calificate in sferturile de finala ale Champions League. Meciurile Real Madrid-Schalke si Porto-Basel sunt live pe onlinesport. ro in aceasta pagina incepand cu ora clasica 21:45.

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke 3-3 si Porto-Basel 2-0

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke si Porto-Basel

MINUT cu MINUT Champions League: Real Madrid-Schalke 3-4 si Porto-Basel 4-0

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke si Porto-Basel (21:45). Avancronicile celor doua meciuri

Real Madrid a trait periculos in returul cu Schalke. Calificare cu emotii in sferturi

Detinatoarea UEFA Champions League a pierdut mansa retur cu Schalke din optimile de finala, dupa ce castigase la pas partida tur din Germania, scor 2-0.

Seful arbitrajului romanesc este observator la Real Madrid-Schalke

Grecul Kyros Vassaras, presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, va fi observator din partea UEFA la partida Real Madrid-Schalke 04 din returul optimilor de finala ale Champions League.